Darmowa gra w The Finer Reels of Life
Graj teraz

The Finer Reels of Life

  • Microgaming

Jeśli chodzi o automat The Finer Reels of Life, to mamy tu do czynienia z niezwykle ekskluzywną produkcją. Wystarczy jedno spojrzenie na planszę, by przekonać się, że czeka nas bogactwo i rywalizacja o innym wymiarze niż zwykle. Jest trochę tajemniczo, ale właśnie taki zamysł mieli specjaliści z Microgaming. Mówimy tu o opcji o tyle ciekawej, iż oferuje aż 243 sposoby na wygraną. W praktyce oznacza to dokładnie tyle, że każdy pojedynczy spin ma aż 243 szanse na wykręcenie pozytywnego wyniku. Wszystko odbywa się na 5 kolumnach i 3 rzędach, gdzie minimalna wartość linii wynosi 0,01 żetonu. Procent zwrotu do gracza szacowany jest na poziomie 96,47%, a jackpot podstawowy wynosi 1 500 żetonów. Zapraszamy do dalszej części naszego materiału, gdzie poruszamy pozostałe tematy.

Wspomnieliśmy już, że gra The Finer Reels of Life oferuje aż 243 sposoby na wygraną. Jak jednak zawalczyć o nie w praktyce? Cóż, po pierwsze dobrze jest poznać planszę, którą użytkuje tytuł. Po lewej i prawej stronie widnieje krótka informacja (trzeba kliknąć) która pokaże, które spiny kończą się sukcesem. Na dole z kolei znajdziecie wgląd w bilans konta, przycisk automatycznej gry, wartość zakładu, potencjalną wygraną. A jak to wygląda od środka i które znaki powinny być dla was najciekawsze? Po pierwsze gra oferuje w podstawie symbole karciane aż do asa włącznie. Znacznie lepiej opłacane są wszak propozycje bonusowe, filiżanka kawy, lampka wina, szampan, diament czy oznakowanie Wild i Bonus. Pierwszy z nich gwarantuje wymianę grafik z planszy, drugi z kolei włącza bonusowe premie, których znajdziecie tam cztery rodzaje. Sami wybierzecie z której skorzystać, bazując na ilości darmowych spinów i mnożnikach oferowanych w każdym z nich. Gra The Finer Reels of Life oferuje możliwość rozwoju sekwencji konkursowych, co też jest ciekawym rozwiązaniem.

Wideo slota przetestujecie za darmo, za co odpowiada wirtualna waluta. To fikcyjna gotówka, dostępna bez ograniczeń ilościowych.

Graj za darmo The Finer Reels of Life

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra w The Finer Reels of LifeZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe