Darmowa gra maszynowa The Six Million Dollar Man
Graj teraz

The Six Million Dollar Man

  • PlayTech

Ten slot dosłownie przewidziano dla osób, które lubią bogactwo. Jeśli na nie polujcie, powinniście sprawdzić automat The Six Million Dollar Man. To produkcja Playtech, którą ostatnio wzięliśmy w obroty, by sprawdzić jakie daje możliwości i jak wiele można dzięki niej wygrać. Wszystko opiera się tu na liczbach, grze giełdowej, słynnej postaci, która została milionerem. Być może będzie to pozycja, która zagwarantuje taki status również i was.

Gra The Sixx Million Dollar Man zaoferuje wam aż 50 zwycięskich układów. To bardzo dużo, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że zdecydowano się tutaj na klasyczne rozwiązanie z 5 kolumnami i 3 rzędami. Minimalna stawka na grę jest rzeczywiście niewielka, a do tego dochodzi całkiem przyzwoity jackpot standardowy, sięgający tu 4 000 żetonów. Dodatkowo zaimplementowano tu fazę Wild i Scatter, a także darmowe spiny, czyli jedną z najbardziej pożądanych opcji w kasynach internetowych. Jak je pozyskać? Przekonajcie się na własnej skórze. Odpowiada za to tzw. demo credits, czyli fikcyjna waluta wyprodukowana przez studia deweloperskie. Dzięki nim bez ograniczeń poznacie system, układy, dźwięki, nawet pełen faq. To bezpieczna opcja, która sprawi, że nic nie przegracie, a jednocześnie nie założycie nawet konta czy nie złożycie depozytu. Idealne na start?

W tym wideo slocie menu nawiązuje do komputera, który możecie sterować. Będzie tam przycisk informacji, wybór granych linii, potencjalna wygrana, automatyczna gra, unikatowa opcja Bionic Spin oraz sam rozruch. Znaki to oczywiście te karciane, ale też liczne liczbowe i graficzne z mocnymi animacjami, z czego słynie Playtech. Nie braknie wam wspomnianych Wild i Scatter, które mają tu standardowe rozwiązania.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo The Six Million Dollar Man

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra maszynowa The Six Million Dollar ManZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe