Gra hazardowa Sugarpop online
Graj teraz

Sugarpop

  • Betsoft

Prezentujemy wam bardzo ciekawy i jednocześnie nietypowy slot wideo. Automat Sugerpop to rozwiązanie zaoferowane przez Betsoft. To słynne studio deweloperskie dostarczyło grę, która bazuje na ciekawych zmaganiach wszelkiej maści słodyczy i lizaków. Nie są to jednak zwykłe smakołyki, lecz żelkowe przyjemności, które dostarczą ogromnych wygranych. Przez pewien czas testowaliśmy pozycję, sprawdzając co może zaoferować i jak ciekawa wyda się dla poszczególnych osób. Sprawdźcie wyniki naszych badań!

W Sugarpop gra się dość prosto. Studio zadbało o transparentność wszystkich układów. Dostępnych jest tu 25 zwycięskich linii, a także szablon gry w stylu 5 x 5, czyli 5 kolumn i 5 rzędów. Zastosowano w środku rozwiązanie Wild, a także Scatter i darmowych spinów. Nie mamy wszak wątpliwości, że głównym atutem gry będzie ogromny jackpot. W tym tytule wynosi on nawet kilka tysięcy żetonów! Jeśli chcecie sprawdzić jak się je zdobywa, polecamy skorzystać z wirtualnej waluty. Na jej podstawie sprawdzicie wszelkie potencjalne metody gry, silnik, dźwięki i przyciski. Nie będziecie mieli przy tym żadnego obowiązku zakładania nowego konta czy też w ogóle składania depozytu.

Na dole gry widnieje stan konta, wartość obstawionych linii, żetonów, maksymalny zakład czy gra przy użyciu przycisku SPIN. Sama plansza zaoferuje wam kolorowe znaki, od żelków pomarańczowych, przez żółte, zielone, niebieskie, czerwone, fioletowe i niebieskie. Oczywiście warto o znaki Wild na planszy, które zamieniają wszystkie inne (poza scatterami), oddając graczowi większe pole do popisu. Scattery z kolei gwarantują darmowe spiny, które możecie wykorzystać dalej w grze, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Trzeba mieć na uwadze, że free spiny będą o takiej wartości, w jakiej zostały zdobyte. Im zatem wyższe stawki, tym większe potencjalne i dalsze nagrody.

Tytuł jest mocno cukierkowy i niekoniecznie każdemu się spodoba. Jeśli chcecie się jednak zrelaksować przy luźnej muzyce i chcecie po prostu zakręcić kilka spinów, będzie to idealne rozwiązanie na piątkowy wieczór po pracy. Spróbujcie swoich sił już teraz.

Graj za darmo Sugarpop

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Sugarpop onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe