Graj bez depozytu w Peek a Boo
Graj teraz

Peek a Boo

  • Microgaming

Peek a Boo slot to gra hazardowa, która jest nam oferowana przez firmę Microgaming. Jest ona osadzona w tematyce duchów, animacji, dzięki czemu prezentuje się niczym z filmu dla młodzieży lub gry komputerowej. Mamy tutaj do czynienia z klasycznym video slotem, który wygląda niczym żywcem przeniesiony z automatu stacjonarnego. W pewien sposób możemy poczuć się jakbyśmy stali przed takim jednorękim bandytą. Nie tylko widzimy 3 bębny z 3 rzędami, lecz także od razu pełną tabelę wypłat. Jest to niezwykle prosty w obsłudze video slot, który powinien przypaść do gustu przede wszystkim miłośnikom klasyki, starych automatów w barach czy pubach.

W Peek a Boo możemy skorzystać z 5 poziomów zakładu jak i wartości monety, przez co minimalny zakład wynosi 0.25, natomiast maksymalny 25. Będzie to miało przede wszystkim znaczenie w przypadku nagrody głównej. W grze możemy wylosować 3 razy Any Bar, co daje nam 5 monet, 3 x pojedynczy Bar to 10 monet. Przy podwójnym Bar otrzymujemy 40, a przy potrójnym 100 monet. Do tego w systemie dostępne są symbole duchów - 200 monet, chłopca w goglach - 300 monet. Logo gry Boo stanowi w systemie wild i jest w stanie zastępować wszystkie inne symbole na bębnach. Jednocześnie Peek a Boo może zapewnić nam najwyższe wygrane, które liczą sobie 1000, 2000, 3000, 4000 lub 6000 monet. Oczywiście musimy pamiętać, że jedynym sposobem na wygraną jest tutaj za każdym razem uzbieranie trzech takich samych symboli na linii.

Peek a Boo stanowi niezwykle prosty video slot, w którym możemy liczyć na atrakcyjne wygrane. Z racji uproszczonego systemu gry nie znajdziemy tu bonusowych opcji, darmowych spinów czy choćby opcji gamble do podwajania wygranej. Dlatego też w szczególności polecany jest tym osobom, które dopiero zaczynają swą przygodę z hazardem online jak i również tym, którzy za bardzo nie przepadają za nowoczesnymi automatami online. Warto już teraz Peek a Boo wypróbować za darmo na stronie lub w jednym z wybranych kasyn internetowych.

Graj za darmo Peek a Boo

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bez depozytu w Peek a BooZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe