Automat do gry Thrill Seekers za darmo
Graj teraz

Thrill Seekers

  • PlayTech

Tym razem w nasze ręce trafił slot Thrill Seekers. Przeniesiemy się w nim do wesołego miasteczka, pełnego atrakcji i gier bonusowych. Z tej też okazji pragniemy przedstawić krótką recenzję, która pokaże wszelkie mocne strony, na które zdecydował się operator Playtech. To właśnie to studio odpowiedzialne jest za rozwiązania, która zaraz zaprezentujemy. Zaczniemy od informacji klasycznych, aczkolwiek wszyscy gracze powinni mieć świadomość, że tytuł można przetestować również samemu. Wszystko to za sprawą wirtualnej waluty. Są to nieprawdziwe pieniądze, które nie wymagają od nas rejestracji (wypełniania formularzy) czy też dokonywania depozytu. Po prostu spinujecie natychmiastowo, bez zobowiązań, poznając mechanikę, dźwięki i wszelkie układy. Zacznijmy!

W Thrill Seekers znajdziecie aż 50 zwycięskich układów (linii). Do tego dochodzi klasyczne rozwiązanie 5x3 dostępne w niemal większości pozycji tego studia deweloperskiego. Na dole planszy znajdziecie wszystko to, co niezbędne do gry, od ilości wybranych linii, poprzez zakład maksymalny, jego wartość czy po prostu guzik gry („Spin”).

Symbole występujące w Thrill Seekers? Są to popcorn, lody, dzieci na rollercoasterze, coca cola, różne lizaki, ale przede wszystkim symbole Scatter, które po wypadnięciu trzech, zapewniają automatycznie 10 darmowych spinów. Co ważne, podczas tej fazy możecie je odnawiać i dalej korzystać z gry całkowicie za darmo, wygrywając realną gotówkę. Jako główny atut tej pozycji wymienia się wszak grę bonusową, która polega na uderzeniu młotem w planszę, co gwarantuje odpowiednio wysokie wygrane. Wszystko jest uzupełnione niejako jackpotem progresywnym, ukrytym w bonusie Dollar Ball. Ten z kolei zapewni nawet 10 000 żetonów wygranej. Jak zatem widać, można sięgnąć po bardzo pokaźne kwoty.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Thrill Seekers

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Thrill Seekers za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe