Honey Buziness gra maszynowa za darmo
Graj teraz

Honey Buziness

  • Microgaming

Nazwę gry przeczytaliście poprawnie. „Z” nie jest tam przypadkowo. Przed wami slot Honey Buziness, który wciąga, a jednocześnie edukuje ciekawym humorem. Oto następna pozycja Microgaming, która ściśle nawiązuje do klasyków. Z tą różnicą, że widzimy tu system 5x3, czyli bardziej współczesny od tych, które widniały kiedyś w miejskich barach. Nie napotkacie tu szczególnie dużych udziwnień, deweloper zadbał o to, żeby całość w pierwszej kolejności była banalnie prosta w użytkowaniu. Stąd też na pierwszy rzut oka widać proste tło, nawiązujące do pszczół, a także system do grania na samym dole. Znajduje się w nim przycisk automatycznej gry, dział FAQ, a także ilość kredytów, jakie posiadamy. Do tego dochodzi wartość żetonu, ilość obstawionych linii (a jest ich do 30 zwycięskich!), ilość żetonów na linię, wartość zakładu i gra PLAY. Jej przyciśnięcie automatycznie uruchomi bębny i po chwili da nam rezultat. Możecie zwalniać przycisk kiedy chcecie, przyśpiesza to rozgrywkę i jednocześnie pozwala mieć wpływ na to, kiedy system się stopuje.

Pamiętajcie, że w Honey Buziness zagracie przy tym całkowicie za darmo. Dzieje się to za sprawą przyznawanych kredytów. Ich liczba jest nieograniczona, stąd też możecie poznawać mechanizmy do woli. Naturalnie nie wymaga to przechodzenia przez proces rejestracyjny. Taki ruch dozwolony jest nawet dla nieletnich, chociaż stanowczo odradzamy młodzieży zagłębianie się w temat. Brak depozytu to fajna opcja, a wam pozwoli uniknąć przypadku w którym tytuł z jakiegoś powodu nie podszedł.

Jakie spotkacie znaki? Jak zawsze klasyczne karciane, w tym jopek, dama czy as. Do tego dochodzą pszczółka, królowa oraz wiele symboli dodatkowych, w tym Wild, miodek, Honey Buziness czy ul z napisem Bonus. To otwiera z kolei pole do moderowania wynikami na planszy. Jak na klasyk od Microgaming jest to coś interesującego, dającego stanowczo więcej opcji rozrywki niż to, z czym spotykamy się na co dzień. Gorąco polecamy tak początkującym jak i stałym bywalcom.

Graj za darmo Honey Buziness

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Honey Buziness gra maszynowa za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe