Graj bezpłatnie w Pharaoh's Tomb
Graj teraz

Pharaoh's Tomb

  • Novomatic

Pharaoh's Tomb to przykład gry pochodzącej od firmy Novomatic. Studio to po raz kolejny w swej ofercie posiada grę, jaka swą tematyką nawiązuje do motywów Starożytnego Egiptu. Firma ta dosyć często korzysta z tego okresu historycznego. Tym razem mamy tutaj do czynienia z grobowcem jednego z faraonów, w jakim czekają na nas liczne skarby, lecz też i niebezpieczeństwa.

Pharaoh's Tomb jak przystało na dzieło Novomatic, operuje na tym samym systemie i platformie gry. W wyniku tego znajdziemy tutaj te same schematy, co w innych produkcjach tego studia. Tutaj Pharaoh's Tomb to gra hazardowa z 5 bębnami oraz 3 rzędami. Twórcy zdecydowali się na umieszczenie 10 linii wygrywających, a maksymalna stawka za zakład wynosi 10 tysięcy kredytów. Znajdziemy tutaj trochę symboli egipskich, które nawiązują do czasów świetności faraonów. Jest to między innymi złoty amulet z diamentem, wąż, postać ptaka oraz skarabeusza. Ponadto w grze występują dwa znaki egipskie oraz symbole karciane od A do J. W Pharaoh's Tomb najbardziej wypłacalny jest symbol amuletu o wartości do 500 tysięcy kredytów.

Nie mogło tutaj też zabraknąć symboli wild oraz scatter. Jako wild występuje sarkofag z mumią, który zastępuje inne znaki na bębnach. Scatter pod postacią logo tej gry gwarantuje do 500 tysięcy wygranej oraz dodatkowo 12 darmowych obrotów.

Graj za darmo Pharaoh's Tomb

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bezpłatnie w Pharaoh's TombZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe