Graj za darmo na maszynie hazardowej Odysseus
Graj teraz

Odysseus

  • Playson

Slot Odysseus to propozycja od Playson. To studio deweloperskie lubi dostarczać nam ciekawe pozycje, które wciągają na długie godziny. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się przygotować wam krótką recenzję i sprawdzić jak ten automat sprawdza się w sieci, a także na urządzeniach mobilnych. Sama propozycja nawiązuje bezpośrednio do greckich mitów i legend, a także starożytnych przygód, podczas których podbijano niezmierzone krainy. Czy warto zagrać i co jest tu mocną stroną? Zostańcie z nami by się o tym przekonać.

Standardowo już zaczniemy od tego, że jest to wideo slot, który prezentuje nam układ 5-bębnowy z 3 rzędami. Jest to klasyczne rozwiązanie, z którego Playson jest doskonale rozpoznawalne. Do tego dochodzi 30 zwycięskich dróg, czyli tzw. paylines. Szablon pokazuje nam prosty układ z kolumnami, na których doskonale widać wszelkie rozwiązania, które mogą was zainteresować. Na dole widnieje menu i spis informacji, także stan konta, wartość zakładu, wybór stawek, gra maksymalna oraz oczywiście guzik spin, rozpoczynający zabawę. RTP oszacowano tu na poziomie 95,64%. Pamiętajcie, że wygrywają rozwiązania ułożone wyłącznie od lewej do prawej strony.

Gra całkowicie pozbawiona jest znaków karcianych, co sprawia, że rozwiązania są mocno unikatowe. Znajdziecie tam dziewięć symboli, wszystkie nawiązujące do starożytności, gdzie oczywiście najlepiej płatne będą koń trojański a także sam główny bohater, czyli Odysseus. W najlepszych układach płatne są odpowiednio 20 i 25 żetonów. Nie ma co jednak ukrywać, że polować będziecie przede wszystkim na dwa inne znaczki. Pierwsze z nich to popiersie, a drugie to łódź bojowa. Jeden odpowiada za fazę Scatter, gdzie gracze mogą otrzymać darmowe spiny (gdy pojawią się trzy popiersia). Są one w tym rozwiązaniu odnawialne, co wpływa na wydłużenie rozgrywki. Do tego przy Wild możecie liczyć na wymianę wszystkich grafik z całej planszy.

Wideo slot Odysseus jest grą, która wykorzystuje wirtualną walutę. Możecie ją wykorzystywać dowolnie, by poznać mechanizmy tam panujące. Jest prosto i przyjemnie. Gramy!

Graj za darmo Odysseus

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj za darmo na maszynie hazardowej OdysseusZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe