Heist jednoręki bandyta online
Graj teraz

Heist

  • Betsoft

Jednoręki bandyta Heist to gra hazardowa, za której sukcesem stoi firma Betsoft Gaming. Już z samego intro sklepu dowiadujemy się o pojedynku między zawodowym włamywaczem Neilem Quailandem a detektywem Albertem Kowalskim. Neil Quailand od 9 lat nieustannie okrada różne sejfy, a detektyw jest wciąż o krok za przestępcą. Zbliża się jednak okazja do złapania włamywacza, który próbować będzie obrabować bank z 9 milionami funtów w sejfie. Jak się ta cała przygoda zakończy? Warto zagrać w Heist.

Ten video slot prezentuje się dosyć oryginalnie. Z jednej strony posiada całkiem ciekawe symbole w stylu gier video, niczym z GTA czy Mafii, a z drugiej strony jego cała otoczka prezentuje się jak wiele standardowych slotów skopiowanych z naziemnych maszyn wrzutowych. Ten jednoręki bandyta posiada przy tym 5 bębnów oraz 3 rzędy z symbolami. Umieszczono w nim 30 linii wygrywających. W Heist możemy wybierać stawki między 1 a 150 monetami, oczywiście ze stosowną wartością poziomu monety.

W Heist zetkniemy się z kilkoma mniej lub bardziej istotnymi symbolami. W systemie obecny jest zegarek, elektroniczny panel od sejfu, rękawiczki z planem napadu, pistolet, pieniądze, papiery wartościowe, diamenty, detektyw oraz włamywacz. W grze obecnych jest kilka gier bonusowych. Glass Cutter Fetaure aktywowany jest z chwilą wylosowania co najmniej 3 noży do cięcia szkła. Możemy dzięki nim wygrać darmowe spiny czy kredyty. Symbol C4 uaktywnia 2 wild bębny oraz daje nam podwójny mnożnik za wygraną. Co najmniej 3 wiertarki to wypłata monet. Przy 3 jest to 750, przy 4 - 1500, a przy 5 - 3750. Z kolei co najmniej 3 symbole sejfów to gra bonusowa, w której jako złodziej próbujemy uciec przed detektywem. Dzięki tym kilku grom bonusowym można wyjść z Heist z całkiem pokaźnym portfelem.

Nie da się ukryć, że Heist to video slot z jednym z najdłuższych wprowadzeń do gry. Z pewnością już tym odróżnia się od innych maszyn wrzutowych na rynku.

Graj za darmo Heist

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Heist jednoręki bandyta onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe