Graj za darmo na maszynie hazardowej Barbary Coast
Graj teraz

Barbary Coast

  • Betsoft

Jednoręki bandyta Barbary Coast to jedna z propozycji Thunderkick. To studio deweloperskie słynie z bardzo mocnych mechanicznie i graficznie tytułów. Nie inaczej także będzie i przy tym rozwiązaniu, gdzie zastosowano bardzo niezwykłe rozwiązania na bazie których spędzicie wiele godzin przy udanej zabawie. Ten slot zachwyca pomysłami, dlatego też zdecydowaliśmy się przygotować krótką recenzję do której teraz gorąco was zapraszamy.

Należałoby zacząć od prostego stwierdzenia, że jest to gra w stylu 5 bębnów a także 3 rzędów. Różnica jest jednak taka, że cała plansza zaoferuje nam bezpośrednie nawiązanie do czasów pirackich, także motywem przewodnim będzie ogromny okręt. W tym wszak przypadku zastosowano dodatkowe obramowania, co bardzo wyraźnie podkreśla konkretne wykonane przez was ruchy. Na dole znajdziecie odnośniki do działu pomocy i informacji, a także obecne saldo, wartość zakładu i przycisk automatycznej gry, bądź po prostu spinowania. To stosunkowo nietypowe od rozwiązanie Thunderkick do którego szybko się przyzwyczaicie.

Gra całkowicie pozbawiona jest znaków karcianych, dzięki czemu otrzymacie bardzo unikatowe grafiki. Ich lwia część w tym przypadku to piraci i wszelkie motywy z tym powiązane, przez mapę czy też czaszkę ze skrzyżowanymi szablami. Dodatkowo dostępne są znaki symboliczne w stylu Wild oraz Scatter. Pierwsze z nich gwarantują wymianę grafik, by powiększyć szanse gracza na wygraną. Te drugie natomiast włączają fazę darmowych spinów. Te obroty za friko pozwalają sięgnąć po większe wygrane. Gra się za stawkę z poprzedniego płatnego spina. Także mogą być one tu odnawialne. W praktyce oznacza to, że pogracie bez żadnych wydatków, oczywiście przy odrobinie szczęścia.

Gra jest dostępna także na urządzeniach mobilnych. Możecie ją testować za darmo przy wykorzystaniu wirtualnej waluty. Ta fikcyjna gotówka jest nieograniczona ilościowo i czasowo, dzięki czemu poznacie wszelkie panujące tam mechanizmy. Nie ma przy tym konieczności zakładania konta czy też składania depozytu, nawet o najniższej wartości. Polecamy pograć, Thunderkick wykonało z Barbary Coast świetną pracę.

Graj za darmo Barbary Coast

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj za darmo na maszynie hazardowej Barbary CoastZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe