Graj bez depozytu w Wings of Gold
Graj teraz

Wings of Gold

  • PlayTech

Wszystkich fanów podniebnych wrażeń zapraszamy do slota Wings of Gold. To jedna z produkcji Playtech, która nawiązuje właśnie do samolotów, stąd też ogólny zarys graficzny i dźwiękowy mocno nachodzi właśnie na tematykę. Studio deweloperskie zadbało przy tym o ciekawe rozwiązania i formuły, które dostrzeżecie właściwie na pierwszy rzut oka. Dlatego też wzięliśmy pozycję ‘na ruszt’ i postaramy się ją dla was kilku akapitach zrecenzować. Zapraszamy i życzymy wielkich wygranych!

Wings of Gold nie jest grą klasyczną, to wideo slot, który cechuje się niezwodnym układem 5 kolumn i 3 rzędów. Znajdziecie w nim 20 linii zwycięskich, które to będą waszym celem. Wygrywają oczywiście spiny od lewej do prawej i tylko im trzeba się przyglądać. Chociaż ominięto grę bonusową (a szkoda, patrząc na charakter pozycji), do pokuszono się o znaki Wild, Scatter i darmowych spinów. A któż nie lubi zakręceń całkowicie za friko? Kusi także wysoki poziom RTP oraz jackpot klasyczny, który wyniósł tu 5 000 żetonów. Biorąc zatem pod uwagę grane stawki, można sięgnąć o pokaźne kwoty pieniężne.

Bez trudu odnajdziecie się w wykorzystanym szablonie. Na dole widnieje spis informacji, stan konta, ale też przyciski wyboru granych linii, wartości żetonu czy całego zakładu. Jest przycisk gry maksymalnej i okno potencjalnej wygranej. Wszystko to sprawdzicie zresztą za darmo i bez ponoszenia kosztów. Nie ma też potrzeby zakładania świeżego konta.

Znaki występujące w Wings of Gold to te karciane od 9 do asa, ale też różnego rodzaju samoloty czy symbole. Logo gry to Wild, z kolei Scatter odpowiada za dodanie fazy free spins.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Wings of Gold

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bez depozytu w Wings of GoldZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe