Automat hazardowy The Lost Princess Anastasia za darmo online
Graj teraz

The Lost Princess Anastasia

  • Microgaming

Zapraszamy do lodowego królestwa rodziny Romanoff. Automat The Lost Princess Anastasia to propozycja, która bazuje na próbie odszukania zaginionej księżniczki. Plansza nosi odcienie bieli i jasnoniebieskiego koloru. Za tytuł odpowiada Microgaming, czyli studio deweloperskie, które cenione jest na całym świecie. To jeden z największych producentów, który zaskakuje nie tylko wersjami klasycznymi, jak również, tak jak w tym przypadku, mocnymi akcentami technologicznymi. Zapraszamy zatem do krótkiego materiału, w którym opisujemy gierkę. Odda nam ona 25 zwycięskich linii, które zamieszczono na charakterystycznym układzie 5 kolumn i 3 rzędów. Co ciekawe stawki minimalne nie będą zbyt wysokie, natomiast zagracie o jackpot w wysokości 2 000 żetonów. Poziom zwrotu inwestycji do gracza (RTP) szacuje się na 96%. Jak prezentują się pozostałe materiały związane z The Lost Princess Anastasia? Sprawdzamy to.

Mapa jest rzeczywiście oblodzona i na taki charakter należy się nastawiać. Po lewej i prawej stronie znajdziecie termometr, który pokazuje grane linie. W dolnej części z kolei nie brakuje odnośników do menu czy też wyboru właśnie linii czy też stawek za żetony, zakładu maksymalnego. Graficznie jest to propozycja ciekawa, aczkolwiek podstawowymi symbolami są tu te karciane od 9 do asa włącznie. Znacznie lepiej opłaci się wylosować oznaczenia dodatkowe, w tym postacie ludzkie i samą księżcznikę. Znajdziemy tu dwie formuły znacznie poważniejsze: Wild i Scatter. Oznakowane są przez logo gry oraz napis bonus z koroną. Ich funkcjonalność jest prosta i przejrzysta. Pierwsze z nich wymieniają wszystkie grafiki z planszy, drugie z kolei odpowiadają za włączenie fazy darmowych spinów. Wystarczy, że traficie trzy sztuki, by sięgnąć po pięć obrotów z tym związanych.

Gra The Lost Princess Anastasia może być testowana całkowicie za darmo. Odpowiada za to wirtualna waluta, przygotowana przez studio Microgaming. Jest ona nieograniczona czasowo i ilościowo, dlatego poznacie wszelkie mechanizmy i dokładnie nauczycie się systemu panującego w środku. To fajna produkcja, którą polecamy każdemu.

Graj za darmo The Lost Princess Anastasia

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy The Lost Princess Anastasia za darmo onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe