Hexaline jednoręki bandyta bez rejestracji
Graj teraz

Hexaline

  • Microgaming

Gra Hexaline jest jedną z najbardziej nietypowych w sieci. Studio deweloperskie Microgaming zaprezentowało rozwiązanie, którego ze świecą szukać u konkurencji. O czym dokładnie mowa? Tutejsza plansza bazuje na rozwiązaniu pięciu kolumn, ale jednocześnie nie są one ustawione w linii, a same rzędy nie współgrają ze sobą tak, jak do tego przywykliście. Najlepiej cały system sprawdzić bezpośrednio wchodząc do gry Hexaline. Możecie ją sprawdzić za pomocą wirtualnej waluty, czyli tzw. demo credits, udostępnionych przez Microgaming. Na tej podstawie sprawdzicie dźwięk, system i mechanikę, a także ciekawą grafikę, która nawiązuje do popularnych hexów, które kojarzymy jeszcze z pierwszych konsol. Nie ma przy tym konieczności zakładania konta, wypełniania długich formularzy czy tym bardziej realizowania jakichkolwiek wpłat, w tym również najmniejszych. Zapraszamy do dalszego materiału. Sprawdziliśmy slota specjalnie dla was i odkryliśmy jego tajemnice.

Sama plansza jest bardzo futurystyczna. Po lewej stronie znajdziecie podstawowe informacje o grze, po prawej z kolei wszystkie symbole, które mogą się znaleźć na planszy. Są fioletowe, zielone, żółte, czerwone, niebieskie i najważniejsze, różowo – białe, które tu symbolizują Wild. Na dole z kolei widnieje pole z ilością posiadanych żetonów, stawka gry i duży, zielony przycisk Play. Gra oparta o heksagony wciąga i daje dużo uśmiechu, szczególnie, że liczne układy, które udostępniono wpływają na to, że wygracie niemal w każdej rundzie.

Wielkim atutem jest tu rozwiązanie, które pozwala na wygranie za każdym razem, gdy skończycie którąś z linii. Nie ma znaczenia w którym kierunku się uda, ani jak będzie długa – po prostu zgarniacie kasę. Opinie w sieci pokazują, że nawet mają 1 euro na koncie, możecie spokojnie utrzymywać rozgrywkę przez pół godziny, nic na tym nie tracąc. Mało tego, występuje też gra bonusowa, która ląduje do was w trybie kaskadowym (lawinowym). Na jej podstawie sięgniecie po jeszcze więcej, bez wnoszenia większego wkładu finansowego. Tę pozycję musicie koniecznie sprawdzić przy pierwszej okazji.

Graj za darmo Hexaline

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Hexaline jednoręki bandyta bez rejestracjiZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe