Jesters Jackpot jednoręki bandyta za darmo
Graj teraz

Jesters Jackpot

  • Microgaming

Witamy was w prezentacji wideo slota Jester’s Jackpot. To jedna z niezwykle klasycznych i tradycyjnych gier ze studia deweloperskiego Microgamin. Nawiązuje do jednorękich bandytów, które pojawiały się na rynku jako pierwsze. Tym samym znajdziecie wyłącznie 3 bębny, które gwarantują wygrane w przypadku dwóch układów. Jest prosto, co będzie głównym przekazem slota. Jest on skierowany wyłącznie do tych osób, które nie chcą i nie planują iść za trendami i kierować się na pozycje, które są skomplikowane i w pełni nafaszerowane dodatkami jak gry bonusowe czy scattery. Warto nadmienić, że w Jester’s Jackpot zagracie także za darmo. Wszystko za sprawą tzw. demo credits. To wirtualna waluta, która pozwala pograć każdemu, bez konieczności rejestracji czy składania depozytu, nawet tego o niskiej wartości. W ten sposób nie da się co prawda wygrać realnej gotówki, ale nie o to w tym wszystkim przecież chodzi. Zapraszamy do krótkiej lektury i życzymy wysokich wygranych.

A skoro przy nich jesteśmy, to w Jester’s Jackpot zgarniecie jednorazowo do 2 400 żetonów. Na planszy pojawiają się symbole od wisienek, przez bary. Mogą one występować w różnych kombinacjach, od pojedynczych przez całą linię. Najważniejsze są wszak czapki błazna, które gwarantują wygrane z przedziału 800, 1 600 i 2 400 żetonów. Jak po nie sięgnąć? To jeszcze nie było nigdy tak banalne. Na dole znajdziecie ilość posiadanych kredytów, przycisk wyjścia, banku, pomocy, a także wartość zakładu, wybór opłacanych linii i spinowanie. Każde zakręcenie to szansa na sukces. Przy tym wszystkim gra pozbawiona jest wszelkich dodatków, dlatego nie ma konieczności koncentrowania się na układach dodatkowych. Ile dziś zgarniecie? Przekonajmy się!

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Jesters Jackpot

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Jesters Jackpot jednoręki bandyta za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe