Katana jednoręki bandyta bez rejestracji
Graj teraz

Katana

  • Novomatic

Katana to jednoręki bandyta, za którego produkcje odpowiada firma Novomatic, a w który u nas zagrasz bez rejestracji. Jest to przykład gry na automacie z motywami historycznymi i krajowymi w tle. Deweloperzy wykorzystali tutaj motyw Japonii, a dokładnie tamtejszych samurajów z XIX wieku. Gra bazuje przy tym na sprawdzonym schemacie i układzie, co sprawia, że miłośnicy wideo automatów znajdą tutaj to samo, co w wielu innych dziełach tego studia.

Katana to slot, jaki bazuje na wielu innych motywach i systemach gry z kasyn internetowych, mamy tutaj do czynienia z automatem składającym się z 5 bębnów oraz 3 rzędów. Zdecydowano się tutaj na wprowadzenie 20 linii wygrywających, które wraz z połączeniem z wieloma poziomami zakładu oferują nam obstawianie na jeden obrót nawet w wysokości 10 tysięcy kredytów. W grze z oczywistych względów znajdziemy symbole na bębnach dotyczące samurajów i Japonii. Jest to postać japońskiej księżniczki, wojownika na koniu, łuczników, świątyni oraz domku japońskiego. Ponadto wprowadzono tutaj symbole karciane od Asa do 10, jednak w bardziej orientalnej formie. Najwięcej kredytów może dać nam postać księżniczki – 400 tysięcy.

Odnajdziemy tutaj oczywiście wild oraz scatter. Wild jako japoński wódz samurajów daje nam 500 tysięcy kredytów oraz może zastępować większość znaków na bębnach. Scatter z kolei jako 2 miecze samurajskie to nawet 2 miliony kredytów oraz dodatkowo 10 darmowych spinów w grze.

Graj za darmo Katana

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Katana jednoręki bandyta bez rejestracjiZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe