Maszyna hazardowa Golden Ticket online
Graj teraz

Golden Ticket

  • Play'n GO

Golden Ticket automat to niezwykle ciekawa produkcja ze strony studia Play N' Go. Zostajemy w niej przeniesieni do złotych czasów cyrku, czyli przełomu XIX i XX wieku. Dzięki temu zetkniemy się z najważniejszymi cyrkowymi postaciami, jak i jednocześnie zyskamy szanse na mniejsze lub większe wygrane. Ten video slot od samego początku zaskakuje bardzo ciekawą oprawą graficzną. Tuż przy bębnach wita nas właściciel cyrku, a wiele elementów gry zostało w ciekawy sposób oświetlonych.

Mamy tutaj do czynienia z maszyną wrzutową składającą się z 5 bębnów. W przeciwieństwie jednak do wielu innych produkcji na rynku znajdziemy tu nie 3 a 5 rzędów, dzięki czemu całość prezentuje się jako kwadrat 5 na 5. W grze zetkniemy się z charakterystycznymi symbolami cyrkowymi. Są to między innymi ciężary, postać klauna, właściciela cyrku, siłacza, kapelusza. Z tych podstawowych symboli najbardziej wartościowy jest właściciel cyrku, który może przynieść nam do 50 monet.

Golden Ticket zawiera przy tym specjalny symbol Wild, który jest w stanie zastępować wszystkie inne na bębnach. Wiąże się z nim niezwykle ciekawy system gry. Zapewne większość czytelników kojarzy proste gry typu kulki lub diamenty, gdzie musieliśmy układać je kolorami, po czym znikały, a znajdujące się nad nimi pozostałe elementy opadały na ich miejsce. Tak też jest w tej grze. Jeżeli uda nam się wylosować dobry układ na linii poziomej lub pionowej, to takie symbole znikają, a w ich miejsce może pojawić się jeden lub więcej Golden Ticket. W ten oto sposób łączy się on z następnymi symbolami. W rezultacie na bębnach może się w trakcie jednej rozgrywki pojawić wiele symboli wild. Przy odrobinie szczęścia i wyczyszczeniu wszystkich symboli na bębnach możemy wygrać nagrodę w postaci aż 2000 monet!

Warte zaznaczenia jest to, iż pod symbolami znajdują się litery, które mogą ułożyć napis BONUS. Jeśli tak się stanie, otrzymujemy grę bonusową. Maksymalnie możemy otrzymać aż 20 rund bonusowych. Mamy tam do czynienia z innymi symbolami cyrkowymi ułożonymi na półkach niczym do strzału z karabinu. Przy dobrych układach możemy wygrać całkiem sporo.

Graj za darmo Golden Ticket

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Maszyna hazardowa Golden Ticket onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe