Maszyna hazardowa Lions Share online
Graj teraz

Lions Share

  • Microgaming

Automat Lion Share będzie tu jednym z charakterystycznych gier Microgaming. Dlaczego tak piszemy? Otóż sprawa jest prosta. Nawiązuje on bezpośrednio do jednorękich bandytów. Takie automaty kojarzyć można jeszcze z końcówki ubiegłego wieku. Były one proste, a jednocześnie wciągały na długie godziny. Dlatego też zdecydowaliśmy się przybliżyć wam sylwetkę Lion Share i pokazać jego mocne strony. Studio deweloperskie zadbało bowiem, aby pozycja była kusząca i przyciągała równie mocno, jak to było kiedyś. Zapraszamy do tego krótkiego tekstu, po czym od razu życzymy dużych wygranych. W tej grze jak najbardziej będzie to możliwe!

Lion Share nie oferuje co prawda znaków Scatter, Gier bonusowych czy też darmowych spinów. Nie brakuje wszak symbolu Wild, który powinien dostarczyć sporo przygód. Cały system rzeczywiście jest bardzo prosty, oparty na trzech bębnach i tylko jednej zwycięskiej linii, tej środkowej, liczonej od lewej do prawej strony. Plansza naturalnie również jest całkowicie uproszczona. Na dole znajdziecie pełen spis opcji do wykonania: exit, bank, wybór wartości żetonu, maksymalny zakład, pomoc czy naturalnie przycisk Spin.

Po prawej stronie z kolei widnieje rozpiska potencjalnych układów. Znajdziecie tam wisienki, Bary (również w wydaniu Any), nawet potrójne oraz monety i lwa. Ten ostatni znak oznacza tutaj Wild, który z kolei wymienia wszystkie inne na planszy, podwajając przy tym potencjalne wygrane. Maksymalny jackpot zapewni właśnie król dżungli, który w razie trzech symboli daje aż 8 000 żetonów.

Jeśli ta ciekawa pozycja was zainteresowała, pamiętajcie, że klasyk Microgaming możliwy jest do gry również przy użyciu wirtualnej waluty. Nie wymaga to rejestrowania ani składania depozytu. Od razu przejdziecie do zabawy. Trzymamy za was kciuki.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Lions Share

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Maszyna hazardowa Lions Share onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe