Pure Platinum darmowa maszyna hazardowa
Graj teraz

Pure Platinum

  • Microgaming

Jednoręki bandyta Pure Platinum nawiązuje bezpośrednio do jednego z najbardziej pożądanych materiałów na świecie, platyny. Tym samym sama plansza jest tu już sugestywna i oddaje nam barwy tego metalu szlachetnego, który cenowo przewyższa nawet złoto. Nic zatem dziwnego, że Microgaming chciało trochę tego prestiżu przelać także na swoje tytuły. Jak prezentuje się ta pozycja i dlaczego warto w nią dłużej pograć? Sprawdzamy.

Opisujemy wam grę o mocnym układzie w stylu 5 bębnów i 3 rzędów, co w tym przypadku dodatkowo okraszono poprzez zainstalowanie 40 dróg do zwycięstwa, czyli tzw. paylines. To właśnie na nie polują gracze i to one odpowiadają za potencjalne wygrane. Stawki minimalne i maksymalne różnią się od siebie znacząco, dlatego każdy typ gracza bez trudu dostosuje swoje możliwości do oferty gry Pure Platinum. RTP ukształtowało się tu na poziomie 96,49% z kolei jackpot podstawowy oszacowano na poziomie 750 żetonów. Przy dużych stawkach można tu zatem mówić o dość pokaźnych kwotach.

Przedstawiona mapa gry standardowo pokazuje nam duże logo w górnej części, a także wgląd w linie zwycięskie po lewej i prawej stronie. Na dole oczywiście nie braknie odnośnika do menu, a także stanu konta, przycisku gry automatycznej, wartości zakładu, a także czerwonego guzika SPIN, który w tym przypadku rzecz jasna odpowiada za rozruch. Symbolika tytułu bazuje na platynie, jednakże dodano także charakterystyczne znaki karciane od 10 aż do asa włącznie. Znacznie lepiej płatne będą wszak rozwiązania kluczowe, pierścionek, sztabka platyny. Nie ma co ukrywać, że mimo tego najważniejsze z punktu widzenia graczy okażą się oznakowania dodatkowe. Mamy tutaj na myśli zarówno Scatter jak i Wild. To właśnie one zapewniają potencjalnie największe wygrane. Pierwsze z nich dodają fazę darmowych spinów, z kolei drugi odpowiadają za wymianę symboli z mapy, by gracz miał więcej szans na sukces. Ten tytuł dostępny jest także do gry w ramach wirtualnej się waluty.

Graj za darmo Pure Platinum

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Pure Platinum darmowa maszyna hazardowaZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe