Automat do gry Crazy Cars za darmo
Graj teraz

Crazy Cars

  • Wazdan

Automat Crazy Cars to konkretna oferta od studia Wazdan. Jest to wideo slot bazujący na animowanych samochodach, aczkolwiek bardzo często łączony jest klasycznymi karciankami. Tytuł nafaszerowany jest technologią, a wszystkie wzory nieznacznie lewitują, co daje nam bardzo przyjazny charakter, którego nie można pomijać. Specjalnie dla was sprawdzamy całą planszę, zastosowane mechanizmy oraz o wiele więcej. Zapraszamy do krótkiego materiału.

Gra ta nawiązuje do wyścigów samochodowych, zatem cały krajobraz będzie tu barwny i charakterystyczny, z typowymi wykończeniami. Na dole widnieje pełen spis menu, a także przyciski automatycznej gry czy spinowania. Wybierzecie też stawki na linię i same linie do grania. Po obu stronach dodatkowo zamieszczono wszelkie zestawienia bonusowe na które będziecie polować. Wystarczy najechać myszką na wskazaną cyfrę, by przekonać się, które zestawienie zapewni wam sukces.

Crazy Cars ma bardzo atrakcyjny wygląd i animacje. Znajdziecie tam znaki karciane od 9 do asa włącznie. Do tego dochodzą symbole różnych samochodów czy flagi. Nagroda podstawowa bez dodatków zapewni tu nawet 4 000 żetonów. Poza klasycznymi rozwiązaniami napotkacie tam znaczki Wild oraz Scatter. Pierwsze z nich pojawiać się będą na bębnach 2, 3 i 4, rozciągając całą kolumnę i zamieniając inne znaki na takie, które lepiej dostosują się do żądań gracza. Scattery z kolei zapewniają fazę darmowych spinów, które mogą być odnawiane w tym czasie. Jest ich łącznie od 10 do 30 do dyspozycji na samym początku.

Gra dostępna jest także przy wykorzystaniu fikcyjnej waluty. Bardzo łatwo ją spożytkować i jest nieograniczona w żaden sposób. Nie wymaga też przechodzenia przez proces rejestracyjny ani składania depozytu, nawet takiego najniższego. Mając to wszystko na uwadze zapraszamy was do gry z czystym sumieniem, szczególnie, że 5 paylines to atrakcyjne rozwiązanie. Nie znamy co prawda procentu RTP, ale w tym przypadku nie będzie to wyznacznikiem kluczowym.

W Crazy Cars nie zastosowano żadnych dodatkowych gier bonusowych, co ułatwia długą rozgrywkę.

Graj za darmo Crazy Cars

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Crazy Cars za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe