Under The Bed jednoręki bandyta bez rejestracji
Graj teraz

Under The Bed

  • Betsoft

Automat Under the bed jest ciekawą propozycją od studia Betsoft. Jest to deweloper, który lubi zaskakiwać, dlatego też również w tym przypadku otrzymacie coś bardzo nietypowego. Motywem przewodnim są tu strachy mieszkające pod łóżkiem, przed którymi zawsze przestrzegali nas rodzice. Jeśli zatem baliście się za młodu zaglądać, najwyższa pora zmierzyć się z tymi starymi niepokojami, a przy okazji sięgnąć po całkiem pokaźne kwoty. Specjalnie dla was sprawdziliśmy slota, przegraliśmy przeszło 500 rund i oceniliśmy wszystkie wykorzystane w nim rozwiązania. Życzymy dobrej lektury i oczywiście możliwie najwyższych wygranych.

Sam szablon pokaże wam 5 bębnów i 3 rzędy, co zapewne was nie zdziwi. Betsoft lubi wykorzystywać to rozwiązanie, szczególnie, że jest najpewniejsze w zakresie mechanizmów. Gra się dobrze i szybko. Po lewej i prawej stronie znajdują się dodatkowo cyfry po najechaniu na które dowiecie się, które układy się wygrane. Jeśli chodzi o paylines, to są w istocie liczne i dobrze jest na nie polować. Współczynnik RTP mieści się tu także w normie, co oznacza, że będziecie wygrywać dużo i często, co jest jakby się wydawało wystarczającą zachętą.

Na górze po lewej stronie widnieje logo gry, poniżej są bębny a na samym dole odnośniki menu, gdzie znajdziecie wartość zakładu, grane linie, wartość żetonów, całkowity zakład i różowe przyciski zakładu maksymalnego i spinowania. Znaczki pozbawiono karcianek, dzięki czemu całość jest unikatowa graficznie. Dostępne są zatem liczne stworki, choć raczej zabawne, niż przerażające, główny bohater, czyli wystraszone dziecko i też jego mała siostra. We dwójkę radzą sobie z przeciwnościami, odganiając złe potwory.

Jeśli chodzi o dodatki to oczywiście znajdziecie tam system Wild oraz Scatter. Pierwszy z nich pozwoli na wymianę wszelkich symboli z planszy, dając wam popularne respinowanie, drugie z kolei włączy darmowe spiny. Mogą one być w tej fazie odnawialne

W celu edukacyjnym doradzamy pograć przy okazji wirtualnej waluty. Jest nieograniczona i pozwala poznać cały mechanizm gry Under the bed.

Graj za darmo Under The Bed

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Under The Bed jednoręki bandyta bez rejestracjiZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe