Darmowa gra wideo Space Corsairs
Graj teraz

Space Corsairs

  • Playson

Automat Space Corsairs jest bardzo typowym dla Playson wideo slotem. Cały system wykorzystuje tu klasyczne dla tego studia rozwiązania. Wystarczy pierwszy rzut na szablon, byście od razu wiedzieli z czym macie do czynienia. To nawiązanie do pozostałych gier będzie tu rzecz jasna owocne. Sama pozycja nawiązuje do gwiezdnych piratów, którzy toczą boje w kosmosie. Już we wstępie wita nas krótkie intro, które jasno pokazuje, czego oczekiwać i w jakim klimacie przyjdzie się wam zmagać o wielkie pieniądze. W tej krótkiej recenzji sprawdzamy dokładnie pełne zestawienie i oceniamy tryby udostępniono przez Playson.

We wstępie skupimy się na planszy. Nawiązuje ona do kosmosu, a w samym centrum wiruje ławica gwiazd, która przyciąga wzrok. Drobne animacje są tu wszechobecne, aczkolwiek główny układ jest prosty i niezwykle przejrzysty, dlatego przywykniecie do niego po kilku spinach. Mapa to tryb 5 bębnów 3 rzędów, co w tym przypadku przekłada się na 15 zwycięskich linii, czyli tzw. paylines oraz współczynnik RTP oszacowany na poziomie przeszło 96%. To dobry wynik, który jest gwarantem częstych wygranych. Na dole mapy znajduje się standardowe menu Playson, co oznacza, że Space Corsairs wykorzystuje wgląd w stan konta, przycisk wyboru stawki, gry maksymalnej, automatycznej oraz rozruchu.

Symbole karciane płatne są tu oczywiście najmniej, aczkolwiek to właśnie one pojawiać się będą najczęściej. Znajdziemy tu od 10 do asa włącznie. Lepiej prezentuje się czterech bohaterów, z czego ten najważniejszy, ze szklanym, zielonym okiem, odda wam aż 100 żetonów. Gra dysponuje kilkoma niespodziankami. Pierwsza z nich to faza Scatter, która zapewnia w zależności od ilości znaczków od 15 do 25 darmowych spinów. Wild z kole da nie tylko pokaźną wygraną, ale przy okazji wymieni inne symbole z aktualnej gry. Jest też znaczek bonusowy, aktywujący dodatkową rozgrywkę.

Niezwykle ciekawym rozwiązaniem będzie tu też czarna dziura, która pojawia się wyłącznie w samym środku, co zapewnia dodatkowe premie dla gracza.

Graj za darmo Space Corsairs

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra wideo Space CorsairsZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe