Graj za darmo w slot It Came From Venus
Graj teraz

It Came From Venus

  • Betsoft

Jednoręki bandyta It Came From Venus to gra hazardowa, która została wyprodukowana przez firmę Betsoft Gaming. Już na samym początku prezentowane jest nam intro przedstawiające meteoryt lecący w kierunku Ziemi. Nieoczekiwanie spada on na pole pewnego farmera. Z meteorytu wypełza tajemnicza roślina. Pod względem graficznym gra stoi na bardzo dobrym poziomie. Po obu stronach bębnów spotkamy obie główne postaci: farmera i rośliny, które działają na zasadzie poruszających się animacji 3D. Całość robi bardzo dobre wrażenie.

W It Came From Venus zetkniemy się z 5 bębnami oraz 3 rzędami. Umieszczono na nich aż 30 linii wygrywających, których ilość możemy wybierać przed każdym zakręceniem bębnami. W It Came From Venus możemy wybierać 30, 60, 90, 120 oraz 150 monet wraz z 1 z 5 poziomów monet. To wszystko w połączeniu z liniami wygrywającymi będzie miało wpływ na wysokość zakładu.

W It Came From Venus postawiono na wiele tematycznych symboli. Na bębnach zetkniemy się z narzędziami rolniczymi, stodołą, budą dla psa, nasionami, wojskową ciężarówką, strachem na wróble, żołnierzem, farmerem oraz kosmiczną rośliną. Na najwięcej - 2500 monet, możemy liczyć dzięki symbolowi rośliny. W It Came From Venus znajdziemy także symbole specjalne. 3 worki z ziarnami na środkowym bębnie gwarantują nam darmowe spiny. Random Wilds są w stanie przynieść nam zwiększony mnożnik w grze. Może to być x2, x3, x5 lub nawet x10. Scatter tabliczka ostrzegawcza przynosi do 1500 monet. Co najmniej 3 symbole helikoptera to specjalna runda bonusowa. Mamy w niej do wyboru jedną ze skrzyń, w których to zapakowana została przez wojsko roślina z kosmosu. Jeśli się nam uda wybrać odpowiednie pudło, to zyskamy całkiem sporo kredytów.

It Came From Venus to całkiem przyjemna gra, w której zadbano zarówno o wysokie wygrane jak i wyjątkową oprawę wizualną. Posiada ciekawy system rozgrywki, w którym 3 takie same symbole na linii zamieniają się w jeden, co może nam dać większe szanse na wygrane. Obecna jest tu także opcja double up.

Graj za darmo It Came From Venus

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj za darmo w slot It Came From VenusZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe