Automat do gry Polar Fox
Graj teraz

Polar Fox

  • Novomatic

Polar Fox to standardowy automat do gry pochodzący od studia Novomatic. Spotkać w niej możemy wszystkie klasyczne rozwiązania od dłuższego czasu stosowane w produkcjach tego studia. Tutaj mamy do czynienia ze światem polarnym, w jakim spotykamy typowe dla niego zwierzęta. Jest to gra, która z pewnością przypadnie zwłaszcza do gustu miłośnikom gier właśnie od Novomatic.

Polar Fox to wideo automat, w jakim zetkniemy się z 5 bębnami z 3 rzędami. Dodano do nich 9 linii płatniczych, co w połączeniu z poziomami zakładu przynosi mniejsze lub większe stawki za pojedynczy obrót bębnami. W grze tej istnieje też model gry gamble, w jakim to po wygraniu kombinacji możemy lecz nie musimy skorzystać ze specjalnej gry. Wybieramy jedną z 2 kart: czarną lub czerwoną. Jeżeli trafimy, to zwiększamy wygraną, przy porażce tracimy wszystko z tej jednej wygranej.

Mamy tutaj kilka symboli dających nam większe lub mniejsze wygrane w zależności od konkretnej kombinacji na linii płatniczej. Są to: kuna, jeż, miś polarny, biały królik oraz białą sowa. Dodatkowo w grze istnieją standardowe symbole karciane od asa do 9. Najwięcej wygranej daje nam symbol sowy lub kuny – 750 monet. W grze istnieje też tytułowy lis polarny, który jako wild zastępuje inne symbole i może nam dać do tego aż 9 tysięcy monet. Ponadto scatter w formie zorzy polarnej daje nam 15 darmowych spinów oraz potrójny mnożnik wygranej.

Graj za darmo Polar Fox

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Polar FoxZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe