Automat do gry Heart of the Jungle za darmo
Graj teraz

Heart of the Jungle

  • PlayTech

Heart of the Jungle Slot to niezwykle interesująca propozycja automatu online ze strony firmy Playtech. Już na samym początku wita nas krótkie intro informujące o niebezpieczeństwach w dżungli, jak i symbolach, wygranych w tym video slocie. Jest to jednoręki bandyta, który tematycznie nawiązuje do wielu powieści i filmów opowiadających o postaciach pokroju Tarzana. Zetkniemy się w związku z tym tu z symboliką dżungli, a warstwa dźwiękowa będzie odtwarzać typowe odgłosy dla lasów tropikalnych.

Heart of the Jungle to gra o prostej warstwie graficznej. Posiada ona 5 bębnów oraz 3 rzędy. Znajduje się na niej aż 50 różnorodnych linii wygrywających. Minimalna stawka w grze wynosi 0.50, natomiast maksymalna to 100. Dzięki temu zyskujemy szansę na całkiem wiele strategii gry jak i również okazję do gry z mniejszym lub większym ryzykiem. W systemie gry dostępny jest tryb turbo, dzięki któremu bębny w slocie obracają się o wiele szybciej - jest to szczególnie przydatne, kiedy gramy w opcji auto spins.

Heart of the Jungle posiada szereg rożnych symboli. Na początku znajdziemy standardowe znaki karciane A, K, Q, J, 10 oraz 9. Dochodzą do tego także symbole zwierząt z dżungli: papugi, drapieżnego kota, słonia oraz szympansa. Najwięcej liczyć możemy dzięki postaciom kobiety i mężczyzny. Symbol logo Heart of the Jungle to wild, który zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem scatter. Jeśli na bębnie 1, 3 i 5 pojawią się symbole maski - scatter, to dostajemy dostęp do gry bonusowej. Jest ona podzielona na kilka etapów zaznaczonych na mapie. Przy pierwszym dostajemy 8 free spinów z przelicznikiem x5 oraz ultra spin, w drugim etapie 10 darmowych spinów z do 4 wild stack, następnie 15 darmowych spinów z wild, które mogą się poruszać do góry i w dół. Kolejnym etapem podróży jest 25 darmowych spinów z różnym mnożnikiem. Na końcu czeka nas nagroda niespodzianka. Każdy etap posiada opisaną historię podróży. W toku gry będziemy kolekcjonować bonusowe przedmioty.

Graj za darmo Heart of the Jungle

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Heart of the Jungle za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe