Piggies And The Wolf darmowa maszyna hazardowa
Graj teraz

Piggies And The Wolf

  • PlayTech

Automat Piggies and the Wolf wprowadza sporo świeżego podmuchu do gier online. Autorami są specjaliści z Playtech, co samo w sobie jest niejako przesłanką do udanej zabawy. To studio deweloperskie szczyci się rozwiązaniami nieszablonowymi, co tu odnotujecie przy okazji samego układu planszy. Poza klasycznymi 5-bębnami znajdziecie bowiem 4 rzędy, co jest mocnym odstępstwem od normy. Sama gra przeniesie nas do krainy farmerów, gdzie prym wiodą… świnki! Wydaje się abstrakcyjne, aczkolwiek takie luźne nawiązanie większości się spodoba. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że rywalizujemy tutaj o 50 zwycięskich układów, a także jackpot o wysokości 2 500 żetonów. Minimalna stawka na grę jest tu zaprawdę niska, aczkolwiek poziom RTP (92,1%) wskazuje na to, że wygrane są rzadsze, aczkolwiek znacznie wyższe niż u konkurencji.

Gra ma bardzo ciepły klimat, a w tle znajduje się stodoła. Na dole widnieje pełne zestawienie wyboru dla graczy, od informacji, przez wybór granych linii, stawki na nie, automatycznej gry, trybu turbo. Oczywiście całość możecie testować za darmo, ale o tym dalej. Grę rozpoczyna skromne intro, które jasno pokazuje charakter tej pozycji. Symbole to oczywiście karcianki do asa włącznie (mają bardzo ciekawe charakteryzacje, rodem od Boba Marleya), a także stodoła, świnki czy domek. Kluczowy jest wilk, dający tutaj 2 500 żetonów wygranej, ale również wymianę innych znaków z planszy. Jeśli zapełnicie całą piątą kolumnę uruchomicie dodatkowy tryb gry Piggies and the Wolf. Znak Scatter skrywa się pod logiem gry i pojawia się na 1, 3 i 5 bębnie, dając fazę darmowych spinów. Jest ich piętnaście i można je w tym trybie odnawiać. Gra bonusowa uruchomiona przez zielony symbol włączy polowanie wilka, gdzie złapiecie odpowiednio dużo banknotów.

Tytuł może być testowany za darmo przy użyciu wirtualnej waluty. Jest nieograniczona i pozwala bez rejestracji i składania depozytów na zabawę. W ten sposób poznacie dokładnie wszelkie sekrety skrywane przez Piggies and the Wolf.

Graj za darmo Piggies And The Wolf

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Piggies And The Wolf darmowa maszyna hazardowaZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe