Western Frontier jednoręki bandyta za darmo
Graj teraz

Western Frontier

  • Microgaming

Zapraszamy do recenzji gry Western Frontier. Jak sama nazwa wskazuje, nawiązuje do czasów w którym w Stanach Zjednoczonych panowało bezprawie, a wszystko załatwiano za pomocą rewolwerów i strzelb. Za przeniesienie się do tej krainy odpowiada Microgaming, czyli być może najpopularniejszy dostawca slotów wideo tego rodzaju. Czy warto grać? Dlaczego? Postaramy się na te pytania odpowiedzieć jak najlepiej i najobszerniej.

Sam slot bazuje na prostym układzie 5x3, dzięki czemu nauka zwycięskich 15 układów nie będzie trudna. Maksymalny jackpot przy użyciu podstawowych symboli to 500 żetonów, aczkolwiek wysoki poziom RTP wszystko to rekompensuje. Na planszy znajdziecie wgląd do zwycięskich układów. Można też wybrać automatyczną grę, wartość żetonu, ich ilość, także obstawianych linii. Maksymalny zakład uprości cały proces. Zainteresowane osoby mogą bez trudu przejść do gry i sprawdzić ją za pomocą demo credits. To tzw. wirtualna waluta. Pozwala ona bez rejestracji i żadnych wpłat poznać pełen system, który tam znajdziecie. Przejdziemy teraz bezpośrednio do systemowych ustaleń, by przybliżyć wam wszelkie możliwości napotkane w Western Frontier.

Gra oferuje kilka udogodnień. Abstrahując od klasycznych znaków, jak te karciane, przechodzimy do kluczowych, takich jak Scatter, odpowiedzialny za fazę darmowych spinów. Wygrane są w nim dodatkowo mnożone i co ważne, wystarczy, że pojawią się tylko dwa na całej planszy. Przy tym wszystkim musicie jednak pamiętać, że wygrane są liczone jedynie od lewej do prawej strony. Symbole Scatter są w tym przypadku wyjątkami. Do tego dochodzą Wild, które zamieniają wszystkie inne grafiki na takie, które mogą pomóc nam uzyskać lepszy rezultat. W systemie przewidziano też grę dodatkową, która zostanie uruchomiona, gdy na mapie pojawią się co najmniej trzy bonusy.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Western Frontier

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Western Frontier jednoręki bandyta za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe