Jungle Trouble automat online za darmo
Graj teraz

Jungle Trouble

  • PlayTech

Jeśli chodzi o slot Jungle Trouble, to jest on niezwykle barwny i ciekawy, z którego skorzystacie także na swoim urządzeniu mobilnym. To produkcja Playtech, co samo w sobie oznacza oddanie do dyspozycji bardzo ciekawego tytułu, zarówno w kontekście grafiki jak i zastosowanych w środku mechanizmów. Czy warto zagrać i dlaczego? Biorąc pod uwagę cudowną szatę, zdecydowanie tak. Zresztą, atutów przemawiających za jest niezwykle dużo, specjalnie dla was poruszamy je wszystkie.

Jeśli chodzi o dane podstawowe, Jungle Trouble operuje na 5 bębnach i 3 rzędach. Udostępniają one łączni 15 dróg do zwycięstwa. To właśnie te linie premiowane są nagrodami pieniężnymi. Zainteresują was bardzo niskie stawki na pojedyncze zestawienie, co skusi także graczy początkujących, którzy grają jeszcze ostrożnie i najpierw testują wszelkie możliwości. Procent RTP jest tu odpowiednio duży, bowiem szacuje się go na 96,04%! Rangę gry idealnie podkreśla przyzwoity jackpot bazowy, wynosi w tym przypadku 1 000 żetonów!

Automat Jungle Trouble ma bardzo ciekawą planszę, nawiązującą bezpośrednio do dżungli. Po obu stronach znajdziecie rozpisane linie zwycięskie, natomiast na dole widnieje stan konta, a także przyciski wyboru granych linii, żetonów, zakładu maksymalnego. Ponieważ jest to propozycja prosta w grze, Playtech dołożyło wszelkich starań, by gracze mogli się skoncentrować po prostu na czystym spinowaniu. Jest zresztą o co rywalizować. Znakami bazowymi są tu karcianki od dziesiątki aż do asa. Najważniejsze są jednak oznaczenia zwierząt, które będą naturalnie znacznie lepiej opłacane. Tytuł oferuje grę bonusową, ale też znaki Scatter oraz Wild. Pierwsze z nich włączają fazę darmowych spinów, drugie z kolei wymieniają grafiki z całej planszy, byście mieli jeszcze więcej okazji do wygranej.

Gorąco polecamy przetestować także poprzez system wirtualnej waluty. Jest ona nieograniczona i nie wymaga przechodzenia przez proces rejestracyjny. Dzięki temu śmiało pogracie w dobrego wideo slota i nauczycie się systemu przed prawdziwą rozgrywką.

Graj za darmo Jungle Trouble

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Jungle Trouble automat online za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe