Sizzling Scorpions jednoręki bandyta online
Graj teraz

Sizzling Scorpions

  • Microgaming

Przedstawiamy wam bardzo znany slot, który wyszedł z „kuźni” Microgaming. Mamy tu na myśli rzecz jasna automat Sizzling Scorpions, który nawiązuje bezpośrednio do pustynnych skorpionów. Znany deweloper zdecydował się zaprezentować prostą grafikę i system rozrywki, który w dużej części nawiązuje do klasycznych wideo slotów, jakie można kojarzyć z barów czy pubów. Jednoręki bandyta w wydaniu internetowym? Jak najbardziej tak, szczególnie, że ludzie odpowiedzialni za projekt to fachowcy najwyższych lotów. Z tej też okazji prezentujemy Sizzling Scorpions i zachęcamy do rozrywki. Jest ciekawie!

Zacznijmy od tego, że to pozycja, która udostępnia trzy kolumny i tylko jeden zwycięski układ. Musicie w należytej pozycji ułożyć trzy kolejne znaki, by wygrać. Czystym szaleństwem jest przy tym główny jackpot, który wynosi tu aż 5 000 żetonów. To bardzo nietypowe, jeśli weźmiemy pod uwagę wyłącznie gry klasyczne, tym bardziej powinniście rzucić okiem i potem podjąć się tego wyzwania. Przekonamy was bez wątpienia bardziej dodając, że w Sizzling Scorpions można grać z wykorzystaniem wirtualnej gotówki. To fikcyjne pieniądze, opracowane przez Microgaming, które pozwalają właściwie wdrożyć się w pozycję rynkową i poznać wszelkie jej atuty. Nie ma przy tym żadnej konieczności zakładania konta czy składania depozytów. Jest całkowicie za friko!

Plansza jest przy tym niezwykle prosta, dlatego samo jej poznanie nie zajmie wam dużo czasu. System gry także nie pozostawia żadnych złudzeń, wybieracie zakład normalny lub maksymalny, jednocześnie mając odstęp do menu z grami, bankiem, expertem i pozostałymi opcjami. Pola, która znajdziecie to Słońca, różnego rodzaju BARy, potrójne Słońca, Siódemki oraz oczywiście najlepiej płatne Skorpiony. W grze znalazła się także rozgrywka bonusowa.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Sizzling Scorpions

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Sizzling Scorpions jednoręki bandyta onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe