Fortuna automat online za darmo
Graj teraz

Fortuna

  • Microgaming

Jeśli chodzi o gry proponowane przez Microgaming, to ich klasyki zawsze stoją na najwyższym poziomie. A jeśli przyjrzycie się Fortunie, bo o niej chcemy teraz napisać kilka słów, pierwsze co przyjdzie wam do głowy, to synonim prostoty. Jest banalnie w użytkowaniu, z regułami i zasadami. O to przecież chodzi. Dostajemy produkt, który tylko czeka na zabawę. Zacznijmy jednak od tego, że slot bazuje na systemie 3 bębnowym, ale dostępnych jest aż pięć zwycięskich układów. Zapraszamy do naszego krótkiego tekstu w którym pokazujemy cały mechanizm tej pozycji. Czy warto pograć i zainwestować?

Pamiętajmy, że zawsze, kiedy tylko macie z tym wątpliwości, powinniście zagrać za tzw. demo credits. To wirtualna waluta, którą wprowadziło Microgaming dla swoich graczy. Możecie jej użytkować do woli, bez ograniczeń. Co prawda początkowy bilans to 100 000 żetonów, ale w razie jego wyczerpania wystarczy odświeżyć stronę i spróbować swoich sił ponownie. Pozwala to poznać doskonale wszelkie opcje, które czekają. Sama gra jest jednak banalnie prosta. Poza planszą w górnej części, znajdziecie też przycisk experta i pomocy, a także ilość obstawianych linii, zakład, w tym maksymalny no i oczywiście spinowanie. Symboli nie jest wiele. Są to czereśnie, any bary, Bary, w tym podwójne i potrójne, a także siódemki. Najważniejsza jest kombinacja Fortuna, to ona zapewnia maksymalne wygrane. Jackpot wynosi w tym przypadku 6 000 żetonów i jest to maksimum jakie wyciągnięcie. Co ważne, jak na klasyk, zdecydowano się też na pewne odstępstwo. Wspomniana Fortuna odgrywa tu również rolę Wild. Te znaki zamieniają wszystkie na planszy, co powiększa jeszcze dodatkowo potencjalne szanse na wygraną.

W grze Fortuna nie znajdziecie żadnych dodatkowych urozmaiceń i udogodnień. Cały system ma bazować na całkowitym uproszczeniu rozgrywki. Gorąco polecamy zagrać, szczególnie tym osobom, które cenią klasyki i z przyjemnością nawiązują do starych pubów i barów z lat 90-tych. Jest ciekawie, dlatego warto przetestować.

Graj za darmo Fortuna

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Fortuna automat online za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe