Automat do gry Retro Reels Extreme Heat za darmo
Graj teraz

Retro Reels Extreme Heat

  • Microgaming

Oto slot dla wszystkich fanów starych jednorękich bandytów. Będzie typowo nawiązywał do gier tego właśnie rodzaju. Automat Retro Reels Extreme Heat to banalnie prosty układ w stylu 5x3, zapewniający atrakcje, których niekoniecznie spodziewalibyście się po klasyku gatunku. Za grę w całości odpowiada studio Microgaming, dlatego możecie być pewni, że będzie dokładnie dopracowane pod każdym możliwym kątem. Zapraszamy do krótkiej recenzji.

W Retro Reels Extreme Heat znajdziecie 30 zwycięskich układów, a także jackpot na poziomie 500 żetonów. Zaskakiwać będzie przede wszystkim ogromny współczynnik zwrotu inwestycji do gracza (RTP), który kształtuje się tu na poziomie 97,5%. Plansza znajduje się na czarnym tle. Na dole znajdziecie duży znaków ognia, co nawiązuje do tytułu. Wybierzecie przy tym ilość obstawianych linii, wartość żetonu, maksymalny zakład czy też po prostu przejdziecie do gry. Przy tym wszystkim nie można zapominać o zainstalowanej wirtualnej walucie. Pozwala ona grać za darmo, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Tym samym wystarczy kliknąć spin i ćwiczyć, poznając mechanizmy i możliwości. Mocnym aspektem tego zagadnienia jest brak konieczności rejestracji czy też składania jakiegoś depozytu.

Jakie znaki znajdziemy w tytule i czego dokładnie się spodziewać? Przechodzimy do dania głównego. Otóż Quickfire, czyli studio podległe Microgaming, zdecydowało się dodać różne symbole, rezygnując z tych karcianych. Będą zatem klasyczne owoce, wiśnie i cytryny, ale nie braknie też dzwonków, BAR-ów i Siódemek. Tytuł oferuje znaki Wild (dolar) oraz Scattery, które odpowiadają za darmowe spiny. Przy pięciu znakach tego typu otrzymacie ich aż 50 sztuk, co jest czystym szaleństwem i fenomenem.

To właśnie ta faza wpływa na maksymalne wygrane, a jackpot sięga nawet 330 000 żetonów.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Retro Reels Extreme Heat

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Retro Reels Extreme Heat za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe