Darmowa gra wrzutowa Belissimo
Graj teraz

Belissimo

  • Microgaming

Lubicie dobrze podjeść? I włoską kuchnię? W takim razie zapraszamy do klasycznego slota Belissimo. To gra autorstwa speców z Microgaming, co samo w sobie będzie dla was odpowiednio wartościową recenzją. Ta ekipa słynie z rozwiązań klasycznych, które sprawdzają się doskonale nawet teraz. Wracamy zatem do czasów jednorękiego bandyty, z tą wszak różnicą, że całość działa szybciej, sprawniej, w pełni bezpiecznie. Ten krótki materiał tekstowy nakieruje was na wszelkie atuty, jakie do zaoferowania ma właśnie Belissimo.

Zaczniemy od tego, że w Belissimo zagracie na układzie 3 kolumn jedynie z trzema rzędami, oferującym jednocześnie aż 5 zwycięskich układów. Stawka minimalna jest tu nieznacznie wyższa, jednakże gra polecana jest również tym, którzy nie lubią dużego ryzyka. Tytuł ma zresztą poza swoim bardzo klasycznym rozwiązaniem dwa atuty: są to symbole Wild oraz ogromny jackpot bazowy, który wynosi tutaj 5 000 żetonów. Wszystko to bez trudu sprawdzicie również za darmo za co odpowiada przecież wirtualna waluta. Nie wiecie czym jest? To fikcyjna gotówka, która odpowiada za poznanie układów, mechanizmu, a także potencjalnych dźwięków i działu FAQ. Nie ma przy tym żadnej konieczności zakładania nowego konta czy składania depozytów.

Gra oferuje bardzo prosty system. Na dole znajdziecie przejście do działu banku czy pomocy, ale też przyciski wyboru stawki, zakładu maksymalnego czy też po prostu spinowanie. Wśród znaków znajdziecie Any Bary, Bary w różnych edycjach oraz siódemki. Najlepiej płatnym układem są te z szefem kuchni, słynny Belissimo. W zależności od rozwiązania na planszy zapewniać on będzie od 1 000 do 5 000 żetonów. Dlatego jeśli szukacie klasyków, do tego mocno opłacanych, wybór jest prosty.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Belissimo

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra wrzutowa BelissimoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe