Automat hazardowy Chicago online
Graj teraz

Chicago

  • Novomatic

Chicago to przykład automatu hazardowego online od cenionej na rynku firmy Novomatic. Jest to video slot, który swą tematyką nawiązuje do czasów gangsterskich w Chicago w latach 20. i 30. XX wieku. Spotkać się tutaj możemy z symboliką tego okresu, a całość została podana w bardzo ciekawy sposób pod względem stylistycznym i graficznym.

Chicago jest klasycznym wideo automatem, w jakim zetknąć się możemy z podobnym systemem gry, jaki znajdziemy także w innych dziełach od tego studia. Jest to video slot o 5 bębnach i 3 rzędach. Umieszczonych zostało w nich 20 linii wygrywających, dzięki czemu mamy całkiem spore szanse na utrafienie dobrego dla siebie układu. Ponadto wiele poziomów zakładu sprawia, że można obstawiać do 10 tysięcy kredytów. W grze tej możemy znaleźć kilka mniej lub bardziej dochodowych symboli. Są to: postać gangstera, policjanta, kobiety, szeryfa oraz dziecka. Dodatkowo są tutaj symbole karciane od asa do 9. Najwięcej pieniędzy dać nam może gangster lub szeryf – po milion kredytów każdy.

Gra ta zapewnia także dodatkowe atrakcje pod postacią symboli wild oraz scatter. Wild jako symbol Chicago gwarantuje nam zastępowanie innych znaków na bębnach a także do 5 milionów kredytów. Scatter z kolei jako samochód zapewnia do 1 miliona oraz 12 darmowych obrotów. Warto skorzystać także z opcji gamble.

Graj za darmo Chicago

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Chicago onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe