Bullseye jednoręki bandyta online
Graj teraz

Bullseye

  • Microgaming

Jesteście oczarowani przez kulturę amerykańską? Jeśli tak, to automat Bullseye powinno być kolejnym wideo slotem po który sięgniecie. Oferuje on swoim graczom bezpośrednio przeniesienie do świata nastawionego na kampery, grę w darty czy popularne określenie „Bullseye” stylizowane przez byka. O tym, że jest to pozycja warta uwagi niech świadczy chociażby to, że została wyprodukowane przez Microgaming, czyli jednego z najbardziej szanowanych i innowacyjnych deweloperów na rynku. Zapraszamy do naszej krótkiej recenzji, gdzie przyglądamy się wszystkim ważnym czynnikom z tego tematu.

Dobrze jest już we wstępie napisać, że Bullseye oferuje aż 243 drogi do zwycięstwa, co jest ponadprzeciętnym rezultatem. Do tego dochodzi plansza 5x3, którą łatwo zapamiętać, a także przyzwoity jackpot na poziomie 500 żetonów przy klasycznej grze. Na mapie znajdziecie wystrój barowy, który nawiązuje do lat 90 w USA. Na dole pojawia się ilość posiadanych żetonów, wartość zakładu, maksymalna stawka i przycisk SPIN, który odpowiada za rozruch zabawy. Wszystko to możecie oczywiście sprawdzić całkowicie za darmo, bez konieczności ponoszenia kosztów czy zakładania nowego konta gracza. Jeśli natomiast chodzi o samą rozrywkę, już śpieszymy z konkretami.

W grze znajdziecie liczne symbole. Jeśli chodzi o te podstawowe to są nimi karty, byk, kufel, zestaw do dartów, a także pieniądze i górna część lotek. Wygrane liczą się wyłącznie od lewej do prawej strony. Do tego dochodzą cztery lepiej płatne symbole oraz opisany już Bullseye, dający 500 nagrody. Są tam fazy bonusowe, gdzie kręci się koło fortuny, a także znak Free spins, gdzie dostaniecie do 15 sztuk całkowicie za darmo. Do tego w tej fazie możecie ją jeszcze odnowić. A to dużo szans na sukces.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Bullseye

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Bullseye jednoręki bandyta onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe