Gra wrzutowa Agent Jane Blonde za darmo
Graj teraz

Agent Jane Blonde

  • Microgaming

Wszelkie karykatury i nawiązania do słynnych postaci bez wątpienia bawią. Microgaming dokonała tu ciekawego wyboru, na który na pewno zwrócicie uwagę. Automat Agent Jane Blonde to historia pewnej agentki, która przekrada się do wrogów, poszukując tajnych dokumentów. Cała opowieść jest zatem ciekawie okraszona odpowiednimi grafikami czy oprawą dźwiękową. Prezentujemy dla was całego slota, sprawdzamy jego opcje i układy. Dlatego też liczymy, że po tej krótkiej lekturze łatwiej wam będzie podjąć decyzję dotyczącą samej zabawy.

Agent Jane Blonde rzecz jasna nie jest powiązana z 007, aczkolwiek możemy to sobie skojarzyć. Sam slot oferuje nam 9 zwycięskich układów, które znajdziecie na planszy w stylu 5x3, co jest rzecz jasna klasycznym pomysłem od Microgaming. Ta propozycja jest fajnym połączeniem typu klasycznego, z nowoczesnym, gdyż zdecydowano się dodać zarówno Wild, jak i Scattery z darmowymi spinami. Nie braknie zatem rozrywek dodatkowych, na które bardzo często zwracana jest uwaga. Jeśli jesteście zainteresowani takim pomysłem, powinniście wykorzystać przysługującą tu wirtualną walutę. To fikcyjna gotówka, która uprawnia do gry, bez konieczności zakładania konta i składania depozytów. To mocny atut, dzięki jakiemu unikniecie zbędnego wydawania gotówki w przypadku w którym dana pozycja się wam nie spodoba.

Gra Agent Jane Blonde oferuje nam różnego rodzaju symbole. Brak karcianek podkreśla unikatowość pozycji. Nie braknie całego sprzętu szpiegowskiego, od szminek przez okulary z mikrofonem, pistolet czy główną postać w różnych miejscach, tajemnicze gumy i drinki. Najważniejsze wszak jest to, że gra oferuje symbole Wild, zamieniające inne z planszy i dające mnożniki, a także Scattery. Te z kolei odpowiadają tu za darmowe spiny, które wykręcicie zgodnie z uznaniem.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Agent Jane Blonde

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra wrzutowa Agent Jane Blonde za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe