Automat hazardowy Electric Sam za darmo online
Graj teraz

Electric Sam

  • Elk Studios

Automat online Electric Sam to video slot należący do ELK Studios. Jest to jednoręki bandyta, którego tematyka dotyczy perypetii rodzinki tytułowego Sama. Electric Sam jest maszyną wrzutową o całkiem przyjemnej grafice. Nie jest to może pod tym względem najlepsze dzieło ELK Studios, jednak prezentuje się dobrze. Mamy tutaj do czynienia z całkiem ciekawymi symbolami, zwłaszcza rodziny Sama. Gdyby Electric Sam byłby zwykłą grą dla dzieci, pewnie sprawiłby im sporo frajdy.

Electric Sam jest typowym jednorękim bandytą, który zbudowany jest z 5 bębnów oraz 3 rzędów. Gra należy do popularnego gatunku 243 ways to win, przez co nie ma określonych linii wygrywających jak w wielu innych maszynach wrzutowych. W Electric Sam mamy do wyboru 12 wysokości stawek, które zaczynają się od zaledwie 0.20, a kończą na 100 euro. Dzięki temu automat będzie idealny zarówno dla oszczędnych graczy jak i miłośników wyższych stawek. W systemie obecne jest także betting strategies, czyli opcja wyboru strategii na grę z automatycznymi ustawieniami komputera.

W Electric Sam spotkamy się z kilkoma symbolami. Część z nich to standardowe pozycje, inne zaś to specjalne znaki. Do tych pierwszych zaliczymy: cytryny, śliwki, arbuzy, wiśnie, 7, Maggie, Sandrę oraz tytułowego Sama. W systemie obecny jest także Electric Sam Wild, który zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem dzwonków. Te z kolei to scatter. Przy 3 otrzymamy 5 darmowych spinów, przy 4 będzie ich 10, a przy 5 aż 15. Podczas gry za free spiny możemy skorzystać z kilku ciekawych opcji. Co najmniej 3 symbole Sama to sticky wild, 3 lub więcej symboli Sandry przynosi multiplier od x2 do x10, a co najmniej 3 Maggie to imploding symbols, które po zamianie mogą przynieść nam całkiem dobre układy. Electric Sam posiada pulę na zasadach Jackpota, w której czeka na nas nawet 200 tysięcy monet.

Warto wobec tych wszystkich informacji sprawdzić, jak będzie się nam układała gra w Electric Samie.

Graj za darmo Electric Sam

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Electric Sam za darmo onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe