Graj bez rejestracji w Ninja Fruits
Graj teraz

Ninja Fruits

  • Play'n GO

Jeśli chodzi o slot Ninja Fruits, to jest on niezwykle barwny i ciekawy, aczkolwiek nie będzie powiązany ze słynną grą na urządzenia mobilne. To produkcja Play N’ Go, co samo w sobie oznacza oddanie do dyspozycji bardzo ciekawego tytułu, zarówno w kontekście grafiki jak i zastosowanych w środku mechanizmów. Czy warto zagrać i dlaczego? Biorąc pod uwagę popularną walkę z owocami, zdecydowanie tak. Zresztą, atutów przemawiających za jest niezwykle dużo, specjalnie dla was poruszamy je wszystkie.

Jeśli chodzi o dane podstawowe, Ninja Fruits operuje na 5 bębnach i 3 rzędach. Udostępniają one łączni 15 dróg do zwycięstwa. To właśnie te linie premiowane są nagrodami pieniężnymi. Zainteresują was bardzo niskie stawki na pojedyncze zestawienie, co skusi także graczy początkujących, którzy grają jeszcze ostrożnie i najpierw testują wszelkie możliwości. Procent RTP jest tu szalenie duży, bowiem szacuje się go na 97%! Rangę gry idealnie podkreśla ogromny jackpot bazowy, wynosi w tym przypadku 5 000 żetonów!

Automat Ninja Fruits ma bardzo ciekawą planszę, nawiązującą bezpośrednio do Chin. Po obu stronach znajdziecie rozpisane linie zwycięskie, natomiast na dole widnieje stan konta, a także przyciski wyboru granych linii, żetonów, zakładu maksymalnego. Ponieważ jest to propozycja prosta w grze, Play N' Go dołożyło wszelkich starań, by gracze mogli się skoncentrować po prostu na czystym spinowaniu. Jest zresztą o co rywalizować. Znakami bazowymi są tu owoce, od truskawki, przez arbuz, pomarańcz czy ananas. Najważniej są jednak wojownicy ninja, którzy będą naturalnie znacznie lepiej opłacani. Tytuł oferuje grę bonusową, ale też znaki Scatter oraz Wild. Pierwsze z nich włączają fazę darmowych spinów, drugie z kolei wymieniają grafiki z całej planszy, byście mieli jeszcze więcej okazji do wygranej.

Gorąco polecamy przetestować także poprzez system wirtualnej waluty. Jest ona nieograniczona i nie wymaga przechodzenia przez proces rejestracyjny. Dzięki temu śmiało pogracie w dobrego wideo slota i nauczycie się systemu przed prawdziwą rozgrywką.

Graj za darmo Ninja Fruits

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bez rejestracji w Ninja FruitsZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe