Automat do gry Big Kahuna
Graj teraz

Big Kahuna

  • Microgaming

Prezentujemy wam slot Big Kahuna. To jedna z pozycji zaoferowanych nam przez Microgaming. To studio deweloperskie tym razem odeszło wszak od klasycznego pomysłu, dzięki czemu otrzymacie nowoczesne, świeże i innowacyjne pomysły. Cała pozycja nawiązuje do świata tajemniczego, bazującego na dzikich zwierzętach i niezbadanych krainach. Recenzujemy całość w kilku słowach, sprawdzając każdy istotny punkt, który może mieć wpływ na poziom rozrywki. Zapraszamy do lektury, zdecydowanie warto.

W Big Kahuna znajdziecie oczywiście klasyczny układ 5 do 3, aczkolwiek udostępniono w nim jedynie 9 linii zwycięskich. To na nie będziecie polować. Wygrywają tylko znaki ułożone od lewej do prawej strony. Wszelkie potencjalne wyniki możecie sprawdzić po lewej i prawej stronie planszy, gdzie zamieszczono przyciski udostępniające wizualizację procesu. Wszystko to będziecie mogli sprawdzić za pomocą wirtualnej waluty. Zestaw Credits jest nieograniczony, dzięki czemu spokojnie dotrzecie do każdej informacji, która wyda się wam ważna. Nie ma przy tym konieczności zakładania konta czy tym bardziej składania depozytu. Pamiętajmy, że Big Kahuna oferuje nam symbole Wild, Scatter, ale też darmowe spiny i grę bonusową. To zdecydowanie sporo, szczególnie, że studio Microgaming słynie przecież z klasyków!

Plansza na dole pokazuje wam wszelkie potencjalne opcje gry, od wglądu w zasady, przez wybór linii, wartość linii czy ogólnego zakładu, przycisk gry. Używane symbole to często owoce, ale też, jak już wspomnieliśmy, dziki zwierzęta czy symbol Wild ukryty pod logo gry, zamieniający inne grafiki z mapy. Scattery będą tu naturalnie odpowiedzialne za darmowe spiny i fazę gry dodatkowej, dającej znacznie większe wygrane, niż gdyby sięgać po to normalnie. To dużo opcji do poznania, dlatego zapraszamy już teraz.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Big Kahuna

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Big KahunaZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe