Darmowa gra maszynowa Jamaican-A-Fortune!
Graj teraz

Jamaican-A-Fortune!

  • Microgaming

Przed wami tradycyjny slot wideo w wydaniu Microgaming, Jamaican-A-Fortune. O ile nawiązuje do klasycznego jednorękiego bandyty z lat 90-tych, to dostarcza też dodatkowych emocji. Biorąc to pod uwagę zdecydowaliśmy się przedstawić wam produkt całościowo i przybliżyć wszystkie najważniejsze tematy z nim związane. Przy tym wszystkim nie możecie zapomnieć, że gierkę przetestujecie całkowicie darmowo. Studio udostępnia taką opcję przy wykorzystaniu demo credits. Nie ma przy tym konieczności rejestrowania konta a także realizacji depozytu o jakiejkolwiek wartości. To ciekawy sposób na poznanie systemu, a jest się w co zagłębiać.

Po pierwsze to slot 3x3, który ma tylko jedną płatną linię, jest ona oznakowana na czerwono i widzieć ją będziecie przez cały czas trwania gry. Na dole planszy widnieją wszystkie kolorowe symbole, które dawać będą wygrane: flagi jamajki na którą gra jest stylizowana, kokosy, cytryny, grejpfruty, wiśnie, a do tego głośniki, worki z pieniędzmi, jamajczyków. To właśnie oni są najlepiej opłacalni dla gracza, gdyż klasycznie oferują 500 razy większą wygraną od postawionego zakładu.

W grze zastosowano system nudge, który polega na zbieraniu punktów do 15 włącznie. Im więcej ich utrzymacie, tym większa wygrana będzie na dłuższą metę. Atutem tego slota jest ogólnie częste wypłacanie nagród. Wspaniałym dodatkiem jest także bonus składający się z czterech części. W zależności od wybranego typu uzyskacie większe i ciekawsze wygrane. Oczywiście wszystko wiąże się z łutem szczęścia, aczkolwiek Jamaican-A-Fortune! jest opcją nie tylko kolorową i wartą uwagi, ale też… wartościową finansowo. Nawet przy niskich nakładach finansowych procent zwrotu do gracza jest na tyle pokaźny, że rozgrywka będzie długa i barwna. Stosunkowo często zgarniać będziecie nawet po 50 euro.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Jamaican-A-Fortune!

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra maszynowa Jamaican-A-Fortune!Zagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe