Automat hazardowy Froot Loot za darmo online
Graj teraz

Froot Loot

  • Microgaming

Jednoręki bandyta Froot Loot to prawdziwy klasyk serii. Microgaming słynie z rozwiązań tego typu, dlatego już na wstępie macie pewność, że traficie na coś wyjątkowego w tym zakresie. Gra nawiązuje bezpośrednio do automatów z końca ubiegłego wieku, ale mimo tego funkcjonuje doskonale co najważniejsze, oferuje poza udaną rozrywką także potężne wygrane. Wystarczy tu nadmienić, że jackpot wynosi 5 000 żetonów, co przy większych stawkach może zaoferować naprawdę pokaźne kwoty. Sama plansza nawiązuje do owoców i to one są tu motywem przewodnim. Stawka minimalna (0,25) nie jest szczególnie wymagająca, co także cieszy. Ogólnie natraficie tu na system 3-bębnowy z 3 rzędami i oczywiście zaledwie jedną zwycięską linią, tą środkową. Procent zwrotu do gracza, czyli popularne RTP jest w tym przypadku nieznane.

Planszy gry jest prosta i przejrzysta, nawiązująca już do wspomnianych klasyków. W górnej lewej części jest bęben, po prawej spis znaków, na dole z kolei odnośniki do gier, banku, eksperta czy też opcji. Wybierzecie wartość zakładu oraz maksymalny spin. Jeśli chodzi o dodatki, to brakuje tutaj Wild, Scatterów, gier bonusowych czy darmowych spinów. Zamysłem dewelopera była po prostu szybka, błyskawiczna i skuteczna gra. Sięgniecie po owoce od wiśni, kosza z owocami, cytryny, pomarańcza, śliwki, arbuza oraz barów. Najlepiej płatne jest rzecz jasna zestawienie trzech kolejnych koszów i to na nie radzimy polować w szczególności.

Froot Loot to typowa owocówka w dobrym wydaniu, która zachęca przede wszystkim błyskawiczną rozrywką. Gorąco polecamy, szczególnie, że Microgaming zadbało o wdrożenie wirtualnej waluty. Aby z niej skorzystać wystarczy uruchomić grę. Nie ma tu żadnej potrzeby zakładania konta czy też składania depozytów. W ten sposób nie da się wygrać prawdziwej gotówki, ale przecież nie o to tu chodzi, a o trening. Jeśli szybko nauczycie się systemu i oznakowania, łatwiej wam będzie rywalizować o prawdziwe pieniądze. A te czekają w tym przypadku naprawdę pokaźne. Spróbujcie, zdecydowanie warto.

Graj za darmo Froot Loot

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Froot Loot za darmo onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe