Party Games Slotto automat online
Graj teraz

Party Games Slotto

  • Novomatic

Party Games Slotto to dosyć popularny automat online ze strony firmy Novomatic. Niejedne kasyna internetowe posiadają go w swej ofercie. Tego typu maszyny do gier za darmo cieszą się z powodu powtarzalności schematu, dzięki czemu można zagrać w owym tytule, znając dokładnie układy i zasady z poprzednich. Tutaj gra dotyczy klasycznego systemu owocówek z kilkoma dodatkami.

Party Games Slotto to slot hazardowy, w jakim znajduje się 5 bębnów z 3 rzędami symboli. Twórcy tej gry zdecydowali się umieścić w niej 20 linii wygrywających. W wyniku tego możemy obstawiać za małe lub całkiem spore stawki, zważywszy na fakt wielu poziomów zakładu. Ta klasyczna owocówka z kilkoma zmianami proponuje nam takie symbole, jak 7, Bar, arbuz, śliwka, wiśnia oraz karciane – K D J 10. Duże wygrane spośród nich przynoszą symbole 7 oraz Bar.

W grze umieszczone zostały także symbole wild oraz scatter. Wild tutaj nie daje dodatkowych wygranych, tylko zamienia się w standardowe symbole w celu dania nam jak najlepszego układu. Scatter pod postacią szeryfa w chwili wylosowania 3-5 znaków otwiera przed nami rundę bonusowa, w jakiej mamy 3 kukiełki do wyboru. W każdej z nich czeka na nas odmienna nagroda. W trakcie gry po każdej wygranej możemy skorzystać jeszcze z opcji gamble, gdzie mamy okazję podwoić swą wygraną nawet kilkukrotnie z rzędu lub też stracić ją z tego zakładu.

Graj za darmo Party Games Slotto

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Party Games Slotto automat onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe