Gra hazardowa Fruits 'n' Sevens bez rejestracji
Graj teraz

Fruits 'n' Sevens

  • Novomatic

Nie ma to jak stare, dobre owocówki. Fruits ‘n’ Sevens należy do największych klasyków z kategorii gry hazardowe. Śliwki, kiwi, arbuzy czy jabłka i siódemki. Na to mogą liczyć gracze. A co do tego? 5 bębnów, 3 rzędy i 5 zwycięskich układów. To zresztą pozycja obowiązkowa także ze względu na współczynnik RTP, który wynosi tu przeszło 95%. Gra jest progresywna, co z kolei oznacza coraz to większy jackpot oczekujący na szczęśliwego zwycięzcę. Testować możecie ją za pomocą gry za darmo. Studio deweloperskie Novomatic, które odpowiada za wdrożenie tego slota zadbało o to, by każdy mógł się sprawdzić. Mechanizm i szata graficzna to aspekty, których nauczycie się momentalnie.

Najwyżej punktowanym znakiem w Fruits ‘n’ Sevens jest szczęśliwa 7. Jeśli traficie ich pięć na planszy, automatycznie wygracie jackpota, czyli kumulację. Naturalnie, im wyższy będzie twój zakład, tym większa wygrana.

Główną atrakcją tego tradycyjnego slota, który kojarzyć możecie z lat 80. i 90. jest opcja hazardu. Możecie ją aktywować za każdym razem, gdy uda się trafić zwycięski układ. W ten sposób podwoicie – o ile się uda – swoją wygraną z poprzedniego spina. W tej rundzie macie aż pięć faz, które wpływają na zwycięstwa. Ryzyko naturalnie istnieje, ale bez niego nie ma prawdziwej zabawy. Podejmiecie się tego wyzwania i spróbujecie?

Graj za darmo Fruits 'n' Sevens

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Fruits 'n' Sevens bez rejestracjiZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe