Gra wrzutowa Retro Reels Diamond Glitz za darmo
Graj teraz

Retro Reels Diamond Glitz

  • Microgaming

Prezentujemy wam slota Retro Reels Diamond Glitz, który powstał przy współpracy ekipy ze studia Microgaming. Jest to bardzo charakterystyczny klasyk, który jednakowoż udostępnił system 5x3, czyli nawiązujący do współczesnych rozwiązań rynkowych. Plansza bardzo przypomina metalowe maszyny, które znać można z lat 90-tych ubiegłego wieku. Jest przy tym prosto i przejrzyście, stąd też zdecydowaliśmy się przedstawić wam wszelkie najważniejsze czynniki, które wpływają na atrakcyjność wideo slota. Przy tym wszystkim nie należy zapominać, że zagracie w niego całkowicie za darmo, bez ponoszenia kosztów czy konieczności rejestracji swojego konta. Dzieje się tam za sprawą systemu demo credits, czyli innymi słowy, wirtualnej waluty dostępnej dla zainteresowanych.

W grze znajdziecie dwanaście symboli podstawowych. Są to bary w różnych wydaniach, siódemki, diamenty (podwójne, potrójne), czereśnie a także dzwonki i symbol dolara. Występują ich wszelakie wariacje, które wpływać będą na wysokość wypłat. Zaznaczymy tu, że w klasycznej rozgrywkce jackpot z dolara (5 na planszy) wyniesie aż 10 tysięcy żetonów, ale maksymalnie sięgniecie tu po bagatela, 440 000 żetonów!

Przy dwudziestu pięciu zwycięskich układach bardzo ważne będą symbole Scatter. Wystarczy, że pojawią się na mapie dwa, by uzyskać pięć darmowych spinów a także mnożnik potencjalnej wygranej. Samo to w sobie daje do myślenia. Jest tu także faza Re-Spin, która pozwala graczowi puścić konkretną kolumnę osobno, za dodatkową opłatą. Powiększa to wszak znacząco okazje do wygrania. Przy tym wszystkim maksymalnie sięgniecie po 25 free spins do przekręcenia. Retro Reels Doamond Glitz jest zatem świetnym połączeniem klasyka i współczesnych rozwiązań technologicznych. To trzeba zagrać i poczuć na własnej skórze, dlatego też życzymy maksymalnych wygranych i dużo radości.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Retro Reels Diamond Glitz

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra wrzutowa Retro Reels Diamond Glitz za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe