Automat hazardowy Genie Wild online
Graj teraz

Genie Wild

  • Microgaming

To już kolejny raz, kiedy w nasze ręce trafił niezwykle ciekawy i wciągający wideo slot, tutaj automat Genie Wild. Ponownie pochodzi od autorów z Microgaming. To jeden z najbardziej uznanych i cenionych na świecie dystrybutorów i producentów, dlatego możecie być całkowicie pewni co do uzyskanej jakości. Tym jednak razem nie otrzymacie na talerzu klasyka, lecz nowoczesną pozycją, która spełni oczekiwania także tych wymagających. Zapraszamy do tej krótkiej recenzji, życzymy przy okazji jak największych wygranych.

Microgaming zdecydowało się na wdrożenie 25 zwycięskich układów, które rozłożono na tablicę w stylu 5x3. Genie Wild zaoferuje wam dodatkowo system Scater, Wild i darmowych spinów, które bardzo ładnie wkomponowały się w otrzymaną planszę. Brakuje co prawda gier bonusowych, ale wysoki jackpot, który wyniesie tu 5 000 żetonów, zdecydowanie to rekompensuje. Jest to wartość bardzo duża, jak na każdy rodzaj wideo slota, dlatego polecamy skupić się na temacie. Mapa z kolei udostępni bardzo ładny, magiczny klimacik, pełny dziwnych urządzeń i lamp dżinów. Na dole znajdziecie tam wgląd w dział informacji i automatycznej gry, bilans, przyciski wyboru linii, stawki na linię, gry maksymalnej, hazardu (opcja, która pojawia się po każdej wygranej i daje szansę na podwojenie stawki) oraz samo spinowanie.

Pamiętajcie, że możecie to sprawdzić za darmo, bez rejestracji i składania depozytu. Służy do tego tzw. demo credits. Pozwala poznać system i jego możliwości. A na planszy widnieją znaki karciane, ale też magiczne małpy, kuferki z owocami, diamenty i kamienie szlachetne. Jak zapewnia twórca, tu wszystkie życzenia mają się spełnić. Spróbujcie zatem, być może traficie na znaki Wild, które zamieniają inne, ale też scattery, odpowiedzialne za fazę darmowych spinów.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Genie Wild

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Genie Wild onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe