Darmowa gra wideo Thunderstruck 2
Graj teraz

Thunderstruck 2

  • Microgaming

Gra Thunderstruck 2 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych kontynuacji w dziejach wideo slotów. Pierwsza część tytułu zawładnęła graczami z całego świata. Dzięki temu otrzymaliśmy produkt mocniejszy graficznie, nadal nawiązujący do nordyckich mitów i legend. Są przy tym doskonałe funkcjonalności, znacznie pokaźniej rozbudowane w stosunku do pierwowzoru. Specjalnie dla was sprawdzamy, jak prezentuje się gierka Microgaming i czy jest to godny następca. Z kontynuacjami bywało różnie, ale wydaje się nam, że w tym przypadku będzie dobrze!

Thundestruck 2 to oczywiście wideo slot, w którym zastosowano układ 5-bębnowy. Jest sprawdzony i skuteczny, do tego zaimplementowano w nim 243 zwycięskie drogi. Co to oznacza? Iż każdy, pojedynczy spin, to 243 szanse na wygrane. Wskaźnik bardzo pokaźny i zachęcający, co dodatkowo podkreślono przez szalenie niskie stawki początkowe. Mocne są także dalsze dodatki: system Wild, Scatter, jest gra dodatkowa oraz faza darmowych spinów. Jackpot podstawowy wynosi aż 6 000 żetonów, co też nie może przejść bez echa.

Opisując tytuł przyjrzeliśmy się też menu samej gry. Jest ono niezwykle proste, aczkolwiek nie traci uroku. W dolnej części znajdziecie ilość posiadanych żetonów, ale też przycisk wyboru stawki i zakład maksymalny. Możecie to sprawdzić na własnej skórze również za darmo, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Dzieje się to za sprawą wirtualnej gotówki od Microgaming. Jest ona nieograniczona(!), a także nie wymaga rejestrowania konta, co ucieszy graczy ostrożnych.

Znaki tam występujące to typowe karcianki od 9 do asa, ale też symbole bogów nordyckich, łącznie z Thorem i jego ojcem. Potężny młot uruchamia tu grę dodatkową, a Wild wymienia znaki z planszy.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Thunderstruck 2

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra wideo Thunderstruck 2Zagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe