Darmowa gra w Top Gun
Graj teraz

Top Gun

  • PlayTech

Słynny film o pilotach samolotów bojowych siedzi nam w pamięci do teraz. Tym milej jest zaprezentować grę Playtech, która bezpośrednio nawiązuje do tego tytułu. Studio deweloperskie wykorzystało uzyskane prawa do marki, dzięki czemu na ekranie pokażą się wam główne postacie z tej produkcji. Prezentujemy wszelkie atuty powiązane z automatem Top Gun, sprawdzamy jednocześnie pełny silnik. Czy wciągnie was na długie godziny? Przekonajmy się.

Ponieważ za grę odpowiada Playtech, już na początku możecie być pewni jednego: to mocna technologicznie pozycja, która bezpośrednio nawiązuje do nowinek, po które tak po prostu każdy powinien sięgnąć. Slot daje 243 sposoby na wygraną, które zostały zamieszczone na planszy 5 kolumn i 3 rzędów. Minimalna stawka jest przy tym zaprawdę niska. Dochodzą do tego fazy Wild, Scatter, gra bonusowa oraz darmowe spiny. Jeśli jesteście zaintrygowani tematem, gorąco doradzamy przejść do gry i wykorzystać tzw. wirtualną walutę. Nie trzeba do niej rejestrować konta, ani składać depozytów. Przy tym wszystkim będzie też nieograniczona, dlatego Top Gun w dalszej perspektywie nie będzie miał żadnych tajemnic.

Na planszy znajduje się niebieskie podniebne tło, na dole widnieją przyciski informacyjne, wartości żetonów, całkowity zakład, potencjalna wygrana, automatyczna gra, tryb turbo i samo rozpoczęcie rozgrywki. Propozycja oddaje znaki karciane, ale oczywiście znacznie lepiej płatne będą te nastawione już na samą gierkę, od kurtki pilota przez postacie jak Val Kilmer. Znaczek Top Gun oznacza tu symbol Wild, który przyjmuje kilka różnych form. Oddaje oczywiście też maksymalny jackpot, choć głównie zamienia inne symbole. Warto polować na ten układ, gdyż zapewni tu mini gierkę, polegającą na… zestrzeliwaniu znaczków. Spróbujcie koniecznie.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Top Gun

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra w Top GunZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe