Automat hazardowy Hot 777 online
Graj teraz

Hot 777

  • Wazdan

Jednoręki bandyta Hot 777 to przykład ciekawej gry hazardowej napisanej przez firmę Wazdan. Jest to gra, o której bez dwóch zdań możemy powiedzieć klasyczna. Prezentuje się niczym prosto z naziemnej maszyny wrzutowej. Ma bardzo podobną grafikę, funkcjonalne przyciski. Choć nie imponuje pod względem stylu, jakości, to jednak zadaniem Hot 777 jest przynoszenie jak największych wygranych.

W Hot 777 zetkniemy się ze sprawdzonym od początku automatów systemem 3 na 3. Na 3 bębnach pojawiać się będą różnorodne symbole. Pod ich względem Hot 777 zalicza się do kategorii owocówek. Do dyspozycji mamy 5 stałych linii wygrywających, 7 poziomów monety oraz opcję doboru ilości samych monet. To wszystko ma wpływ na końcowy zakład. Osoby z mniejszym budżetem na grę mogą stawiać na obroty już od 0.10. Z kolei dla żądnych ryzyka i przygód maksymalną stawką będzie 100.00. Wszystko to będzie również istotne w przypadku ustalenia konkretnej strategii na czas rozgrywki.

W Hot 777 firma Wazdan postawiła na sprawdzone od lat symbole obecne na bębnach. Są to zarówno owoce: winogrona, wiśnie, cytryny, gruszki, pomarańcze, śliwki, jak i dzwonki, czerwone siódemki, złote siódemki oraz tytułowe Hot 777, czyli symbole 7 w płomieniach. To właśnie te ostatnie mogą nam pozwolić na niezwykle wysoką wygraną, którą może być aż 10 tysięcy monet. W grze Hot 777 dostępne są także 3 specjalne bonusy. Coin Bonus aktywowany jest w sytuacji, kiedy uzbieramy w czasie gry 9 złotych monet. Otrzymujemy wtedy 15 darmowych spinów z potrójnym przelicznikiem. Gold Seven Bonus aktywuje dla nas 30 darmowych spinów także z potrójnym przelicznikiem. Ostatni, Hot Seven Bonus to aż 45 darmowych spinów z potrójnym przelicznikiem. W Hot 777 znajduje się dodatkowo opcja gamble, kiedy to mamy szansę spróbować podwoić swą wygraną.

Mimo wydawałoby się prostoty, Hot 777 to całkiem interesująca gra, w której czeka na nas do 10 tysięcy monet jak i nawet 45 darmowych spinów. Warto to oczywiście wykorzystać!

Graj za darmo Hot 777

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Hot 777 onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe