Automat hazardowy Magic Fruits 4 bez rejestracji
Graj teraz

Magic Fruits 4

  • Wazdan

Automat Magic Fruits 4 jest jedyną w swoim rodzaju grą. Studio deweloperskie Wazdan, które bezpośrednio odpowiada za jej prezentacje zdecydowało się bowiem pokusić o rozwiązanie, którego idealnie oddaje klimat klasyków z lat 90-tych, ale jednocześnie udostępnia doskonałe animacje i rozszerzenie graficzne. Przy tym wszystkim mówimy tu o klasycznym rozwiązaniu, które wykorzysta 4-bębny i 3 rzędy do gry. Zamieszczono na nich 10 układów zwycięskich na które należy zapolować. Zapraszamy do naszego tekstu, w którym poruszamy wszelkie kwestie powiązane z tym niezwykłym wideo slotem.

Po obu stronach planszy widnieją cyfry. Warto na nie najechać myszką, by poznać pełne zestawienie zwycięskich ścieżek na które się poluje. Stawka minimalna jest tu naprawdę niska, z kolei jackpot może wynieść do 2 000 razy więcej niż stawka początkowa. To bardzo kusi, nic zatem dziwnego, że dobrze zwrócić uwagę na Magic Fruits 4, nie tylko ze względu na opcję niejako, powrót do przeszłości. Procent RTP oczywiście jest tu nieznany, co jest klasycznym zagraniem ze strony studia Wazdan.

Plansza zaoferuje nam niebiesko fiolotowe barwy. Na dole widnieje pełne menu wyboru, od informacji, przez opcje granych linii, wartość żetonów i zakład maksymalny. Znaki dostępne w zestawieniu to owoce od śliwek, przez gruszkę czy też winogron, ale też różnego rodzaju siódemki, które znać można z kasyn stacjonarnych. Tytuł jest całkowicie pozbawiony gier dodatkowych, a także systemu Wild oraz Scatter. Wpływa to oczywiście przede wszystkim na błyskawiczną rozgrywkę, w której skupicie się na polowaniu na dzwonki oraz jokera. Ten ostatni jest tu najlepiej płatny. To zresztą symbol, którego deweloper lubi używać.

Gra Magic Fruits 4 oferuje dodatkowo fazę automatycznej gry, z której skorzystacie np. gdy musicie na chwilę odejść od komputera. Wazdan zachęca do próbowania tej gierki także poprzez wykorzystanie fikcyjnej waluty. Nie wymaga ona zakładania konta i jest dostępna dla każdego. Doskonale przybliżycie sobie tytuł, nie tracąc przy tym żadnych środków.

Graj za darmo Magic Fruits 4

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Magic Fruits 4 bez rejestracjiZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe