Battlestar Galactica automat online za darmo
Graj teraz

Battlestar Galactica

  • Microgaming

Automat Battlestar Galactica to niezwykle ciekawa i niebezpieczna zabawa od studia Microgaming. Deweloper wprowadza nas w świat słynnego serialu o przygodach międzygwiezdnych. To ciekawa alternatywa do klasycznych i prostych gierek, które spotykamy na co dzień. Mroczny klimat przełożyć może się na idealną zabawę, bowiem w ofercie znajdziemy klasyczną kumulację w wysokości 1 400 000 żetonów, a także wysoki stopień RTP, który w tym przypadku szacowany jest na 96,62%. Przenieśmy się zatem na 5-bębnową planszę z 3 rzędami i rozpocznijmy tą intrygującą rozrywkę. Czy warto? Jeśli tak, to dlaczego?

Gra zagwarantuje 243 zwycięskie układy i bardzo niską stawkę za pojedynczego spina. Każda linia warta jest wyłącznie 0,01 żetonu, dzięki czemu tytuł ucieszy również osoby nowe, które nie lubią inwestować dużych środków. Plansza nawiązuje do kosmosu i przemierzających go bohaterów. Na dole znajdziecie liczbę granych linii, wartość żetonów, zakład maksymalny czy grę automatyczną. Po obu stronach planszy dodatkowo znajdują się dziurki, po najechaniu na które znajdziecie ustawienia zwycięskie. Gra Battlestar Galactica oferuje serię podstawowych symboli karcianych aż do oczywiście asa, który z tego zestawienia jest płatny najlepiej.

Główną atrakcją tej pozycji Microgaming jest znak Wild, ukryty pod logotypem gry. Rozciąga się on na całą kolumnę i zwiększa szanse gracza na uzyskanie jak najlepszego wyniku, bowiem wymienia wszystkie symbole, które nie okazały się szczęśliwe. Wszystko to możliwe jest do sprawdzenia przy wykorzystaniu wirtualnej waluty. Wiecie czym ona jest? To fikcyjna gotówka, która bez konieczności rejestrowania konta czy składania depozytów, pozwala na grę w dany tytuł. Nie inaczej jest z opisaną przez nas grą. Wystarczy przejść do niej i rozpocząć przygodę. Takie środki są nieskończone, dlatego grać będziecie tak długo, jak tylko uznacie za słuszne. Biorąc jednak pod uwagę prostotę tego hitu, bardzo szybko przejdziecie do rywalizacji o prawdziwą kasę.

Pamiętajcie także o Scatterach i darmowych spinach, które mogą dać niebagatelną kumulację, przekraczającą milion żetonów.

Graj za darmo Battlestar Galactica

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Battlestar Galactica automat online za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe