Graj za darmo na maszynie hazardowej Terminator 2
Graj teraz

Terminator 2

  • Microgaming

Któż nie oglądał słynnego filmu z Arnoldem Schwarzennegerem? To prawdziwy klasyk science-fiction, dlatego nie mamy wątpliwości, że wspominacie go dobrze. Automat Terminator 2 jest czymś czego szukacie. Nie będzie zatem dla was zaskoczeniem, że Microgaming zdecydowało się stworzyć wideo slota nakierowanego właśnie na ten tytuł. Dobrze jest zatem zaprezentować wam krótką recenzję, która przybliży gierkę oraz pokaże wszelkie jej mocne strony. Czy warto? Naszym zdaniem tak, na co składa się wiele punktów, opisanych przez nas poniżej.

W Terminatorze 2 znajdziecie przede wszystkim 243 układy zwycięskie, co oznacza, że każdy spin może dostarczyć właśnie tyle rozwiązań korzystnych dla samego gracza. Zamieszczono to na planszy 5x3, gdzie dodatkowo funkcjonują takie dodatki jak Wild, Scatter, darmow spiny i gra bonusowa. Minimalna stawka wynosząca 0,01 żetonu na linię również kusi, dlatego radzimy po prostu spróbować. Jeśli to do was przemawia, należy mieć na uwadze, że Terminator 2 dostępny jest też w opcji gry za darmo. Ta wirtualna waluta pozwala na poznanie się z systemem, układami, ofertą czy samymi znakami, które łatwo będzie wam tu zapamiętać. Istotne jest to, że nie trzeba mieć do tego konta ani składać żadnego depozytu.

Gra nastawiona jest na wszelką symbolikę związaną z filmem, jednakże dostępne są symbole karciane (cztery) oraz Sarah Connor, jej syn, Terminator w kilku formach oraz wspomniane już Wild, które zamienia inne symbole z mapy czy też Scatter. Te z kolei uruchamiają fazę darmowych spinów, które wykręcicie z szansą na większe wygrane w stawce, która pozwoliła wam tą funkcjonalność odpalić. Jeśli dodamy do tego grę bonusową, która wciąga niczym film (z dużymi stawkami!), to otrzymujemy coś niesamowitego!

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Terminator 2

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj za darmo na maszynie hazardowej Terminator 2Zagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe