Britain's Got Talent gra maszynowa za darmo
Graj teraz

Britain's Got Talent

  • PlayTech

Jeśli jesteście fanami Mam Talent, ten slot jest dla was. Jego angielska wersja przyciąga przed ekrany miliony widzów z całego świata. Nie dziwi nas zatem, że Playtech zdecydowało się na taką współpracę. Jest to deweloper, który słynie z rozwiązań telewizyjnych. Przez lata dostarczał nam hitowe sloty od Marvela, zatem i automat Britain’s Got Talent pasuje do jego profilu. Specjalnie dla was sprawdzamy jak slot prezentuje się od środka, po co warto sięgnąć i jak wiele możecie wygrać. A jest o czym mówić, chociażby dlatego, że tytuł ten oferuje jackpota na poziomie 10 000 żetonów. Samo w sobie jest to potężnym zastrzykiem z którego tak zwyczajnie – każdy chciałby skorzystać.

Plansza w grze bazuje na układzie 5x3, czyli tym najbardziej typowym i najłatwiejszym do zapamiętania. Znajdziecie tam 20 zwycięskich układów, fazy Wild i Scatter, a co za tym idzie, również darmowych spinów. Poza bezpośrednimi nawiązaniami do programu, na grafice widnieją przyciski informacyjne, obstawianie wybranych linii, wartość tej linii i całego zakładu, a także automatyczna gra i wartość maksymalna. Po środku pojawi się wielki ekran potencjalnej wygranej, z prawej natomiast guzik SPIN, rozpoczynający zabawę. Wszystko to możecie bez trudu poznać za darmo. Odpowiada za to wirtualna waluta, która nie wymaga rejestrowania się, czy też składania depozytu. To mocny atut dla osób, które podchodzą ostrożnie do tematu i lubią się właściwie przygotować do rozrywki za prawdziwe pieniądze.

W grze znaleźć można intro z prawdziwego programu, Live Show Bonus, który odpowiada za typowanie wyników, fazę free spinów, których będzie aż 20, a także Wild, które zamieniają wszystko, by powiększać wygrane.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Britain's Got Talent

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Britain's Got Talent gra maszynowa za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe